İşkur İş İlanları

60 KPSS Puanıyla Şoför, Büro İşçisi ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında, İstanbul Devlet Opera Balesi Genel Müdürlüğü ilanıda yer aldı. Yeni hafta başı itibariyle yayımlanan ilanda bazı kadrolar KPSS puanıyla bazı kadrolara ise KPSS şartıs zpersonel alımı yapılacağı ilan edildi. 

İstanbul Devlet Opera Balesi Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanı ayrıntılarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Kurum tarafından yayımlanan ilana göre alımlar Büro İşçisi, Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Bina Bakımcısı, Otobüs Kaptanı (Şoförü) ve Aşçı kadrolarına alımlar yapılacak. Bu alımlarda toplam 16 personel istihdamı sağlanacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI VE ÖZEL DURUMLAR

Söz konusu personel alım ilanında her bir kadro için bazı özel koşullar bulunuyor. Kadrolara göre belirlenen bu yaş, KPSS, deneyim şartlar şu şekilde,

Özel Koşullar

Büro İşçisi- Temizlik Görevlisi-Güvenlik Görevlisi(Silahsız)-Bina Bakımcısı kadroları için 18 yaşından büyük 36 yaşından küçük olmak. Aşçı ve Şoför Yük Taşıma kadrosu için 25 yaşından büyük 41 yaşından  küçük olmak, 2 kişilik Önlisans ve 3 kişilik lisans mezunu Büro İşçisi mesleğinde talep için Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak.

Lisans mezunu Büro işçisi mesleğindeki talep için Bilgisayar sertifikası ve A1 veya A2 seviyesinde İngilizce kurs bitirme belgesine sahip olmak. Temizlik görevlisi mesleğindeki talep için 2 yıllık tecrübeye sahip olmak. Güvenlik Görevlisi (Silahsız) mesleğindeki talep için Güvenlik görevlisi kimlik belgesi (silahsız), 2 yıllık tecrübeye sahip olmak. 2 kişilik Şoför-Yük Taşıma mesleğindeki talep için E sınıfı ehliyet, Psikoteknik değerlendirme belgesi ve 2 yıllık tecrübeye sahip olmak. Aşçı mesleğindeki talep için Aşçılık Diploması ve/veya Sertifikası ve 2 yıllık tecrübeye sahip olmak. 

BAŞVURULAR NASIL VE NE ZAMAN YAPILACAK?

İlanlara başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 15 Şubat tarihine kadar İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapabilirler. 

İlana ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın ve açıklan sayfada İş Yeri Unvanı yazan yere ”İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ” yazıp ara butonuna basın. 

İlana ulaşmak için gerekli bağlantı TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir