İşkur İş İlanları

Aile Bakanlığı’na Bağlı SYDV’lere Personel Alım İlanları Yayımlandı

Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunan  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına işçi personel alımı için yeni ilanlar yayımlandı. Söz konusu alım ilanlarını sizlere aktarıyoruz. 

Alım yapacağını ilan eden  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV), alım yapılacak şehirler, başvuru şartları ve diğer detaylar,

AİLE BAKANLIĞI’NA BAĞLI SYDV’LERE İŞÇİ ALIMI YAPILIYOR

Yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacağını ilan eden 5 farklı SYDV bulunuyor. Bu SYDV’ler 5 farklı şehirde yer alıyor. İşte alım yapacak vakıflara dair detaylar,

Bingöl Karlıova SYDV, Muğla Köyceğiz SYDV, Ordu Altınordu SYDV, Sivas Gölova SYDV, Sivas Yıldızeli SYDV.

BAŞVURU KOŞULLARI

SYDV ilanlarına başvuru yapacak adayların öncelikle şu hususa dikkat etmeleri gerekiyor. Personel alım ilanı yayımlayan vakıflar tüm başvuru koşullarını kendilerine göre belirliyorlar. Bu kapsamda adaylardan alım yapılacak kadro kapsamında farklı özelliklere sahip olmaları istenebiliyor. 

Genel Olarak Adaylardan; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması, 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda, atanmaya engel bir durum bulunmaması ve aranılan nitelikler bölümünde belirtilen öğrenim düzeyinden mezun olmak.

İLANLARA DAİR DETAYLARA

5 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ilan edilen personel alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuru detaylarını aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşarak öğrenebilirler. 

SYDV alım ilanları için TIKLAYINIZ

SYDV Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir