İşkur İş İlanları

BİM, ŞOK ve A101 İŞKUR Destekleri Çok Sayıda Personel Alım İlanı Yayımladılar

Türkiye’nin hemen hemen her noktasında yer alan BİM, ŞOK ve A101 marketler zincirleri genişleyen ağlarına personel alımları yapıyorlar. Bu kapsamda yeni personel alımları yapacağını ilan eden marketler farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar arasından çeşitli kadrolarda personel alımları yapacaklarını duyurdular. 

Kamu ilanlari olarak bizlerde İŞKUR üzerinden yayımlanan bu personel alım ilanlarını haberimizde derledik. Alım yapılacağı açıklanan kadrolar, başvuru detayları ve diğer bilinmesi gereken ayrıntılar. 

BİM, A101 VE ŞOK PERSONEL ALIM İLANLARI

BİM, ŞOK ve A101 tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında çok farklı kadrolar için ilanlar bulunuyor. Bu ilanlarda yer alan bu kadroları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

BİM Personel Alım İlanı; BİM Birleşik Mağazalar zinciri tarafından yayımlanan personel alım ilanında Beden İşçisi (Genel), Reyon Görevlisi, Kasiyer, Mağaza Sorumlusu/şefi, Beden İşçisi (Genel), Market Elemanı, Perakende Satış Elemanı (Gıda) pozisyonları için ilanlar bulunuyor. 

ŞOK Personel Alım İlanı; ŞOK tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadro listesi şu şekilde, Kasiyer, Reyon Görevlisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Market Elemanı, Satış Danışmanı / Uzmanı.

A101 Personel Alım İlanı; A101 yayımladığı personel alım ilanında Ön Muhasebeci, Beden İşçisi (Genel), Reyon Görevlisi, Kasiyer pozisyonları için alım yapacağını duyurdu.

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını yapmadan önce marketlerin yayımladığı başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. Bu başvuru koşullar ilanı yayımlayan marketten markete göre değişiyor. 

Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, kadrolara göre belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, İş Tanımı; Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar öncelikle İŞKUR’un web sayfasından ilanlara ulaşacaklar. İlanlara ulaşan adaylar İŞKUR aracılığıyla personel alımlarına başvuruda bulunabilirler. 

İlanları Nasıl Görüntülerim

* İŞKUR İş İlanları sayfasına aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaş.

* Açılan sayfada İşyeri Unvanı yazan bölümü bulun. 

* Bim ilanlarını görüntülemek için BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR

* A101 ilanlarını görüntülemek için YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ (A101)

* ŞOK ilanlarını görmek için ŞOK Marketler 

* Yazın ve Ara butonuna basın. 

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir