İşkur İş İlanları

Devlet Opera ve Balesi Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımladı

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu üzerinden personel alımı için ilan yayımladı. Çeşitli kadrolarda yayımlanan personel alım ilanına normal vatandaşlar ile engelli vatandaşların başvuruda bulunabilecekleri kadrolar yer alıyor. 

Söz konusu ilana göre alımların kura sistemi usulü ile yapılacağı açıklandı. İşte kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar, 

KADRO DETAYLARI

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’nün İŞKUR üzerinden yayımladığı personel alım ilanında çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapılacağı ilan edildi. Yayımlanan ilana göre alımlar; Büro İşçisi, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi, Şoför (Yük Taşıma).

İLANA KİMLER BAŞVURUDA BULUNABİLECEK?

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden gerçekleştirilecek. İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 21 Aralık gecesine kadar İŞKUR üzerinden elektronik olarak yapabilecekler. 

İlana ulaşmak için; Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın açılan sayfada İş Yeri Unvanı yazan yere Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü yazıp ara butonuna basın. 

İŞKUR İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

İŞKUR Kamu Grubu Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir