İşkur İş İlanları

En Az Lise Mezunu Ambulans Sürücüsü Alım İlanları

Türkiye İş Kurumu üzerinden sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan ambulans şoförü alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. Halen başvuru süreci devam etmekte olan personel alımlarına bilinmesi gereken tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

AMBULANS ŞOFÖRÜ ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan Ambulans Sürücüsü alım ilanları 3 farklı şehirde yapılıyor. Ankara, İstanbul ve Artvin’de yapılan bu personel alım ilanlarına en az lise mezunu adaylar başvuruda bulunabiliyorlar. 

Ankara için yayımlanan alım ilanında Dolunay Özel Kara Hava Deniz Ambulans Hizmetleri şirketi yayımlarken İstanbul için yayımlanan alım ilanı Marmara Ambulans Sağlık Hizmetleri tarafından yayımlandı. Artvin için yayımlanan alım ilanı ise Artvin İş Sağlığı ve Güvenliği tarafından yayımlandı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan Ambulans Sürücüsü alım ilanlarına başvuru koşulları tüm ilanlar için benzer oluyor. Sağlık kuruluşları ilanlarda adaylardan başlıca şu şartları sağlamalarını istiyor. 

En az lise mezunu olmak,Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak  görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. 7/24 vardiya sistemi ile çalışmayı kabul etmek. 

İLANA BAŞVURULAR

Söz konusu alım ilanlarına başvurular İŞKUR aracılığıyla yapılıyor. Adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan ambulans şoförü alım ilanına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir