İşkur İş İlanları

Hastanelere 302 Hastane Hizmetlisi, Hasta Kabul Personeli ve Danışman Alımı Yapılıyor

Hastaneler, Tıp Merkezleri ve Özel Sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. İlan metinlerinde yer alan kadrolar ve ilanlara dair detaylar size aşağıda aktarıyoruz.

KADRO DAĞILIMI KONTENJAN BİLGİLERİ

Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 7. Çeşitli sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan ilanlarda Hasta Danışmanı pozisyonu için 35 farklı ilan yayımlanırken Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 37 alım ilanı yayımlandı. Hastanelerde ihtiyaç duyulan kadrolardan olan Hasta Refakatçisi kadrosu için 10 ilan yayımlandı. Bu kadrolarda en fazla alım ilanı ise Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için oldu. Bu kadro için hastaneler ve sağlık kuruluşları 203 alım ilanı yayımladılar.  Sadece hastaneler tarafından yayımlanan ilanlardan bir tanesi olan Hastane Hizmetlisi kadrosuna ise 10 alım ilanı yayımlandı. 

ALIM İLANINA DAİR BİLİNMESİNE GEREKENLER

Söz konusu alım ilanları Türkiye geneli farklı şehirlerde yayımlanıyor. Bu alım ilanları tek bir hastane, kurum yada sağlık kuruluşu tarafından yayımlanan ilanlar değildir. Bu alım ilanları aynı kadro için yayımlanmış tüm alım ilanlarının derlemesidir.

Bu kapsamda adaylar ilanları incelerken kendi bulundukları şehirlere göre aramaları daraltabilirler. Ayrıca ilanlarda çok sayıda özel koşul bulunuyor. Adayların bu koşullara dikkat etmeleri gerekiyor. İşte o detaylar;

BAŞVURU KOŞULLARI

Hastaneler, sağlık kuruluşları ve tıp merkezleri aracılığıyla yayımlanan bu alım ilanlarının çok büyük kısmı özel olarak faaliyetini sürdüren kuruluşlarca gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda adaylardan farklı başvuru koşulları talep edilebiliyor. 

Bu yüzden alım ilanlarında yer alan kadrolara başvuruda bulunacak adayların başvuru şartlarına dikkat etmeleri gerekiyor. Bu koşulları da ana başlıkları ile sizlerle paylaşıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Adayların genel koşullarının yanı sıra ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. Bu koşullar öğrenim, deneyim, sertifika gibi alanlarda oluyor.

İLANLARI NASIL GÖRÜNTÜLERİM?

Söz konusu alım ilanlarına adayların nasıl ulaşacaklarını adım adım aşağıda aktarıyoruz. 

* Parantez içinde verdiğimiz bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşın. (İŞKUR İş İlanları sayfası için; https://goo.gl/9d9XtK)

Bu bağlantı ile İŞKUR İş İlanları Sayfasında yer alan ve aşağıda yer alan resimde gösterdiğimiz Meslek yazan yere kadronun adını yazın, Ara butonuna basın. 

* Bulunduğunuz şehri seçerek arama sonuçlarını daraltabilirsiniz.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İlanlara başvurular ilanı yayımlayan kurum tarafından belirleniyor. Bu kapsamda adayların ilan metnini incelemesi ve başvurularını belirtilen yöntem ile yapmaları gerekiyor. Bazı sağlık kuruluşları İŞKUR aracılığıyla başvuru kabul ederken bazıları ilan metnine adres vererek şahsen başvuru yapılmasını talep ediyor.

Hastane personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir