İşkur İş İlanları

İl Milli Eğitim Müdürlüğü TYP İle 1000 İşçi Alım İlanı Yayımladı

Bilindiği üzere kamu kurumları yayımladıkları personel alım ilanları ile kadrolarında bulunan personel açığını gidermeye çalışıyorlar. Bu kapsamda yayımlanan personel alımlarında işçi alımları da yapılıyor. 

Kamu kurumlarınca işçi alımları için yayımlanan personel alım ilanlarını Kamuilanlari.com olarak sizlere anlık olarak aktarıyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza TYP kapsamında yayımlanan yeni işçi alım ilanına dair detayları aktarıyoruz. 

TYP İŞÇİ ALIMI İÇİN YENİ İLAN

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü yayımladığı bir ilan ile Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında personel alımı yapacağını duyurdu. 1000 personel alımının yapılacağının ilan edildiği ilanda, alım yapılacak kadro Çevre Temizliği olarak açıklandı. 

TYP İŞÇİ ALIMI KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu’nun internet sayfası üzerinden Toplum Yararına Program (TYP) ile yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için koşullar kurumun web sayfasında yer alıyor. Kamuilanlari.com olarak bu başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak ve talep edilen yaş aralığında olmak.

TYP PERSONEL ALIMI BAŞVURU SÜRECİ

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını iki şekilide yapabilirler. TYP ile yapılacak olan alımlara adaylar internet üzerinden elektronik olarak başvuru yapabilecekleri gibi İŞKUR Müdürlüklerine gidip şahsen de başvuruda bulunabilirler. 

İlan için TYP numarası: 269721

İlana ulaşmak için: İŞKUR tarafından yayımlanan TYP ilanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ (Tıklayın açılan sayfada hiçbir şey yazmadan Ara butonuna basın)

Bu tür personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir