İşkur İş İlanları

İş Arayanlar Dikkat! 39 Bin 707 Personel Alımı İçin İlan Bulunuyor

Türkiye genelinde on binlerce işsiz vatandaş bulunuyor. Çoğunluğunun gençlerin oluşturduğu işsiz vatandaşlar için hem kamu kurumları tarafından hemde özel sektör kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımıza Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını aktarıyoruz. İşte İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına dair kadro detayları ve kamu kurumlarının ilanları. 

İŞKUR İŞ İLANLARI

Türkiye İş Kurumu işveren ile işçi arasında köprü olmaya devam ediyor. Devlet tarafından sunulan teşviklerin ardından kurumlar ve firmalar personel alım ilanlarını İŞKUR üzerinden yayımlıyorlar. Bu kapsamda halen başvuru süreci devam eden 39 bin 707 personel alım ilanı bulunuyor. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza bu alım ilanlarında yer alan ve en fazla alım ilanı bulunan kadro detaylarını derledik. Haberimizde ayrıca siz okuyucularımız için İŞKUR üzerinden kamu kurumları tarafından yayımlanan ilanlara dair tüm detayları paylaşıyoruz. 

EN FAZLA ALIM İLANI BULUNAN MESLEK GRUPLARI

Bilindiği üzere özel sektör firmaları İŞKUR aracılığıyla çok sayıda personel alım ilanı yayımlıyorlar. Bu ilanlarda yer alan kadro bilgileri ise şöyle,

Beden İşçisi (Genel) kadrosu için 6686, Garson (Servis Elemanı) kadrosu için 1694, Makineci (Dikiş) kadrosu için 1638, Temizlik Görevlisi kadrosu için 1613, Satış Danışmanı / Uzmanı kadrosu için 1586, Reyon Görevlisi kadrosu için 951, Kasiyer kadrosu için 904, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için 839, Konfeksiyon İşçisi kadrosu için 704, Güvenlik Görevlisi kadrosu için 618, Büro Memuru (Genel) kadrosu için 586, Dokuma Konfeksiyon Makineci kadrosu için 514, Ön Muhasebeci kadrosu için 493, Şoför-Yük Taşıma kadrosu için 400, Proses İşçisi kadrosu için 397.

KAMU KURUMLARINCA YAYIMLANAN İLANLAR

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza kamu kurumları tarafından yayımlanan ilanları anında aktarıyoruz. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden kamu kurumları tarafından İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanların tamamını görüntüleyebilirsiniz. 

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ve Kamuilanlari.com olarak sizlere duyurduğumuz tüm alım ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ

İŞKUR personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir