İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 1388 Silahlı/Silahsız Güvenlik Görevlisi Alınıyor

Özel sektör firmaları ve kamu kurumları Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımladıkları ilanlar ile Güvenlik Görevlisi alımı yapıyorlar. Bu kurumlar tarafından yayımlanan Güvenlik Görevlisi alımları Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan kurum veya şirket birimlerine yapılıyor. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alımları 3 farklı kategoride gerçekleştiriliyor. Gerçekleştirilen alımlar ve kadro detayları şöyle, Güvenlik Görevlisi Genel kadrosuna 1314 personel alımı, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) kadrosuna 57, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) kadrosuna 15, Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) kadrosuna 1, Güvenlik Görevlisi (Hastane) kadrosuna 1.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların ilanı yayımlayan kurumlar yada firmalar tarafından yayımlanan tüm ilanlara haiz olmaları gerekiyor. Bu koşulları ilanı yayımlayan kuruma göre değişmekte. 

Kamuilanlari.com bu koşulları sizlere genel başlıkları ile aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az lise mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen belgelere sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Talep edilen kadro için gerekli olan güvenlik sertifikasına sahip olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını duyuran kamu kurumları personel alım ilanlarını İŞKUR üzerinden yayımladıkları için ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara erişim sağlayabilirler. 

İlanları görüntülemek için TIKLAYINIZ (Örneğin; Güvenlik Görevlisi (Silahlı) pozisyonuna başvuru yapacak biri, bağlantıya tıklayacak, açılan sayfada yer alan Meslek Türü kısmına Güvenlik Görevlisi (Silahlı) personeli yazıp Ara butonuna basacak. Bu şekilde istediğiniz pozisyona dair ilanları görüntüleyebilirsiniz.)

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir