İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 186 Hasta Danışmanı, Hasta Kabul Personeli Alınıyor

Özel sağlık kuruluşları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar.

Kamuilanlari.com olarak bu haberimizde siz okuyucularımıza Hasta Danışmanı, Hasta Kabul Kayıt Personeli, Hasta Refekatçisi ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadroları için yayımlanan ilanları derledik. 

KADRO BİLGİLERİ

İŞKUR üzerinden özel sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında toplam 186 personel alımı için ilan bulunuyor. Bu alımların kadrolara dağılımı ise şu şekilde,

Hasta Danışmanı kadrosu için 7 personel alım ilanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 19 personel alım ilanı, Hasta Refakatçisi kadrosu için 10 personel alım ilanı ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için ise 150 personel alım ilanı bulunuyor. 

İlanların tamamı İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar olup başvurular İŞKUR aracılığıyla yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar, ilanı yayımlayan özel sağlık kuruluşu tarafından belirlenen eğitim, yaş, deneyim gibi tüm özel koşullara haiz olmak zorunda. 

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Bu koşullara ek adayların ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

İŞKUR üzerinden yayımlanan dört farklı kadroya başvuruda bulunacak adaylar başvurularını kurum aracılığıyla yapacaklar. Adaylar aşağıda yazan şekilde ilana ulaşacaklar ve ilan metninde yer alan detaylara göre başvurularını yapacaklar. 

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ (Açılan sayfada Meslek yazan yere Kadro Adını Yazın daha sonra Ara butonuna basın)

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir