İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 2 Bin 104 Büro ve Danışma Memuru, Şoför ve Güvenlik Alımı Yapılıyor

Çoğunluğu özel sektör firmaları tarafından yayımlanan İŞKUR personel alım ilanlarında onlarca kadro için alım ilanları bulunuyor. Bu alım ilanlarını Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza belirli aralıklarla sizlerle paylaşıyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza adaylar tarafından yakından takip edilen 4 farklı kadro için yayımlanan personel alım ilanlarını haberimizde derledik. Bu alım ilanlarında yer alan kadro ve başvuru detayları şöyle;

841 DANIŞMA VE BÜRO MEMURU ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan alım ilanları arasında Danışma Memuru ile Büro Memuru kadrolarına personel alımları için çok sayıda ilan yayımlandı. Bu ilanlara göre, Büro Memuru (Genel) kadrosu için 546, Büro Memuru (İdari İşler) kadrosu için 8, Büro Memuru (Dış Ticaret) kadrosu için 1 ve Danışma Memuru kadrosu için 286 alım ilanı yayımlandı. 

511 ŞOFÖR ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan bir diğer dikkat çeken kadro ise şoför pozisyonunda. Çok sayıda alanda Türkiye geneli onlarca ilanın bulunduğu bu kadro için oluşan dağılım şu şekilde, Kamyon Şoförü 21, Kamyonet Şoförü 7, Kurtarıcı Araç Şoförü 1, Makam Şoförü 4, Otobüs Kaptanı (Şoförü) 2, Servis Şoförü (Okul) 1, Şoför (Yolcu Taşıma) 63, Şoför-Yük Taşıma 388, Tır-Çekici Şoförü 24.

752 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANI

İŞKUR üzerinden yayımlanan bir diğer ilan ise Güvenlik Görevlisi pozisyonuna. Bu pozisyon için yayımlanan ilanlarda silahlı, silahsız ve genel branşlarda alım ilanları bulunuyor. İlanlara göre; Güvenlik Görevlisi (Silahsız) kadrosu için 34, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) kadrosu için 32, Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) kadrosu için 2 ve Güvenlik Görevlisi kadrosu için 684 personel alım ilanı bulunuyor.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Kadro detaylarını sizlere aktardığımız personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar.

Başvuru için öncelikle adayların İŞKUR’un internet sitesine üye olmaları gerekiyor. Üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar daha sonra aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara ulaşacaklar. İlanda kendi şehirleri için yayımlanan ilanları bulan adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden tamamlayacaklar. 

Danışma ve Büro Memuru alım detayları için TIKLAYINIZ

Şoför alım detayları için TIKLAYINIZ

Güvenlik Görevlisi alım detayları için TIKLAYINIZ
 

İŞKUR İş İlanlarından Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir