İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 352 Sekreter, Ön Büro Memuru ve Yönetici Asistanı Alınıyor

Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında çok sayıda kadro için ilanlar yer alıyor. En az okur yazar seviyesinden yükseklisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği iş olanaklarını ise Kamu İlanları olarak sizlerle sürekli buluşturuyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza Özel Sektör Firmaları tarafından yayımlanan ve Türkiye geneli her şehir için alım ilanlarının bulunduğu 3 farklı kadroya dair ilanları derledik. Bu ilanlarda hem şehirler için ayrı ayrı yayımlanmış ilanlar hemde ülke geneli alım ilanları bulunuyor. 

3 KADRO İÇİN 352 PERSONEL ALIMI YAPILACAK

İŞKUR üzerinden özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan 3 farklı kadro ve kadro dağılmları şuı şekilde. 

Sekreter 164, Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) 112 ve Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı 76.

Bu kadrolar için belirlenen asgari eğitim düzeyi ise en az lise ve dengi okuldan mezun olmak. Ayrıca bu ilanlar arasında ilanı yayımlayan kuruma göre belirlenen önlisans ve lisans düzeyi de alım ilanları bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayımlayan özel sektör firmaları adaylardan başlıca aşağıda sizlere aktardığımız koşulları sağlamalarını istiyorlar. 

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Adayların genel koşullarının yanı sıra ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. Bu koşullar öğrenim, deneyim, sertifika gibi alanlarda oluyor.

BAŞVURU YÖNTEMİNİ İLANI YAYIMLAYAN KURUM BELİRLİYOR

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için gerekli koşulları ilanı yayımlayan firma belirliyor. Başvuru yöntemi ya İŞKUR aracılığıyla yada firmanın ilan metninde yer alan adres bilgilerine şahsen yapılıyor. 

NOT: İlanı görüntülemek isteyen adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantıya tıklıyorlar. Açılan iş ilanları sayfasında meslek yazan yere Sekreter, Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) ve Büro Yönetimi, Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı bu kadrolardan birinin adını yazıp ara butonuna basarak ilanlara ulaşıyorlar.

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

Hastane personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir