İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 39 Bin 594 Personel Aranıyor

Bilindiği üzere bazı kamu kurumları ile çoğu özel sektör firmaları memur ve işçi alımlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlıyorlar. Yayımlanan ilanlarda onlarca meslek grubundan çok sayıda personel alımı yapılacağı ilan ediliyo. Her türlü eğitim seviyesinden mezun olan adayların başvuruda bulunabileceği ilanların yer aldığı İŞKUR İŞ İLANLARI sayfasında yer alan ilanalrı haberimizde derledik. 

İşte İŞKUR üzerinden yayımlanan ve en çok alım ilanı bulunan meslek grupları. 

İŞKUR’DA 39 BİN 594 ALIM İLANI BULUNUYOR

İŞKUR üzerinden yayımlanan memur ve işçi alım ilanlarında yer alan açık kadrolar şu şekilde,

Meslek Açık İş Sayısı Beden İşçisi (Genel) kadrosu için 8405, Satış Danışmanı / Uzmanı 2071, Temizlik Görevlisi kadrosu için 2020, Makineci (Dikiş) kadrosu için 1489, Güvenlik Görevlisi kadrosu için 1364, Garson kadrosu için 868, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için 868, Büro Memuru (Genel) kadrosu için 834, Kasiyer kadrosu için 689, Konfeksiyon İşçisi kadrosu için 580, Proses İşçisi kadrosu için 533, 

İŞKUR İŞ İLANLARINA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İŞKUR İş İlanlarına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar başvurularını iki şekilde yapabilirler. Öncelikle kurumun internet sitesine üye olan adaylar başvurularını buradan yapabilirler. İŞKUR sayfasına gelen adaylar kendilerine ait bilgileri sisteme girerek üye olabilirler. Üye olan adaylar daha sonra ilanlar bölümünden ilanlar başvuruda bulunabilirler. 

İkinci yöntem ise İŞKUR Müdürlükleri aracılığıyla başvuruda bulunmak. Adaylar İŞKUR Müdürlüklerine giderek başvurularını buradan şahsen yapabililer. 

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir