İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 488 Büro Memuru, İdari İşler ve Büro İşçisi Alınıyor

Özel Sektör kurumları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları alım ilanları ile onlarca kadrodan personel alımları yapıyorlar. Bu alımlar arasında Büro Memuru pozisyonu için ise çok sayıda alım ilanı yayımlandı.

İlanlarda Türkiye geneli çok sayıda şehirde alım ilanı bulunurken faaliyet alanı daha geniş olan şirketler alım ilanlarını ülke geneli alımlar olacak diye yayımladılar. 

Kamu ilanları olarak siz okuyucularımıza bu kadro için yayımlanan alım ilanlarının tamamını aktarıyoruz.

KADRO DETAYLARI

Büro Memuru kadrosuna 3 farklı alandan personel alımları olacak. Alımlar Büro Memuru (Genel), Büro Memuru İdari İşler ve Büro Memuru Dış Ticaret alanlarından olacak.

İlanlar için başvuru yapacak adaylar için hangi kadrodan ne kadar personel alınacağı bilgisini de sizlerle paylaşıyoruz. İlanlara göre, Büro Memuru (Dış Ticaret) kadrosu için 1, Büro Memuru (Genel) kadrosu için 429, Büro Memuru (İdari İşler) kadrosu için 8 ve Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı kadrosu için ise 50 personel alımı yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Haberimizin içeriğinde belirttiğimiz gibi alımlar özel sektör firmalarınca yayımlandı. Bu kapsamda ilanlar için belirlenen başvuru koşulları da değişiyor. İlanlar için belirlenen bu koşullar şöyle,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu alım ilanlarını görüntülemek ve başvuruda bulunmak isteyen adaylar için aşağıda İŞKUR İŞ İlanlarının bağlantı linkini paylaştık. Bu linke tıklayacak olan adaylar açılan sayfada yer alan Meslek bölümüne kadronun adını yazın. Örneğin Büro Memuru (Genel) alımları için Meslek yazan yere Büro Memuru (Genel) kadrosunun adını yazın ve Ara butonuna basın

İŞKUR Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir