İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 511 Şoför Alınıyor (Makam, Yolcu, Yük ve Otobüs)

Özel sektör firmalarına çok sayıda alanda şoför alımı yapılacak. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan söz konusu bu şoför alım ilanlarının tamamını sizler için derledik. Alım yapılacak şoför pozisyonları, başvuru koşulları ve adayların ilanlara nasıl ulaşacağına dair ayrıntıların tamamını sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK ŞOFÖR KADROLARI

Alım yapılacak şoför kadroları için yayımlanan personel alım ilanlarında toplam 511 alım ilanı bulunuyor. Bu alımlar çok farklı şehirlerde yapılmakta olup haberimizin altında yer alan bağlantı üzerinden bu alım yapılacak şehirler görüntülenebilir. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre kadrolara göre personel alım dağılımları şöyle; Kamyon Şoförü 21, Kamyonet Şoförü 7, Kurtarıcı Araç Şoförü 1, Makam Şoförü 4, Otobüs Kaptanı (Şoförü) 2, Servis Şoförü (Okul) 1, Şoför (Yolcu Taşıma) 63, Şoför-Yük Taşıma 388, Tır-Çekici Şoförü 24.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken bazı koşullar bulunuyor. Bu koşulları ana başlıkları ile aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az ilkokul mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen sürücü belgesine sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Bu şartların yanı sıra firmalar adaylardan eğitim şartı, sürücü belgesi şartı veya çalışma sistemi ile alakalı özel şartlar isteyebilirler.

İLAN DETAYLARI

Şoför alım ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar başvurularını yapmadan önce ilanlara dair detayları görüntülemeli. Adaylar aşağıda aktardığımız bağlantıya tıklayarak İşkur İş İlanları Arama sayfasına ulaşabilir ve bu sayfada istediği pozisyonun ismini Meslek bölümüne yazıp ara butonuna bastığında ilanlara ulaşabilir. Örneğin Makam Şoförü için açılan sayfada meslek yazan yere Makam Şoförü yazın ve ara butonuna basın. 

İŞKUR İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

İŞKUR İş İlanlarından Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: 
Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir