İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 841 Danışma, Büro ve İdari İşler Memuru Alıyor

Özel sektör firmaları ile kamu kurumları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları memur alım ilanları ile çok sayıda personel alımı yapacaklarını açıkladılar. 

Gün aşırı güncellenen bu personel alım ilanlarında çok sayıda şehirde bulunan firmalar ve kurumlar personel alımı yapacağını duyuruyorlar. Bu kapsamda yenilenen ilanlar arasında Türkiye geneli çok sayıda Büro Memuru ile Danışma Memuru alımı yapılacağı duyuruldu. 

DANIŞMA VE BÜRO MEMURU ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda dikkat çeken noktalardan birisi bazı firmaların ülke geneli alım yapması. Bazı firmalar yayımladıkları alım ilanlarında belirli şehirlerde alım yapacaklarını ilan ederken bazıları ise ülke geneli tüm adayların ilanlara başvuruda bulunabilecelerini belirttiler. 

Bu kapsamda Türkiye geneli olarak yayımlanan bu alım ilanları için kadro ayrıntıları şu şekiilde.

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre, Büro Memuru (Genel) kadrosu için 546, Büro Memuru (İdari İşler) kadrosu için 8, Büro Memuru (Dış Ticaret) kadrosu için 1 ve Danışma Memuru kadrosu için 286 personel alımı yapılacak.

İŞKUR İLANLARI İÇİN GENEL KOŞULLAR

Çoğunluğu özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanları için başvuru koşulları çok değişkenlik gösteriyor. Her firma kendi talepleri doğrultusunda başvuru koşulları belirliyor. 

Genel olarak bu koşullar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmamasıgörevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşacaklar. Bu bağlantıya tıklayan adaylar arama sayfasını görüntüleyecekler. Burada meslek yazan yere hangi kadro için yayımlanan ilanları görüntülemek istiyorlarsa onun adını yazıp ara butonuna basacaklar. 

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ (Açılan sayfada Meslek yazan yere Kadro Adını Yazın daha sonra Ara butonuna basın)

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir