İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla Güvenlik Görevlisi İlanları: Silahlı, Silahsız, Amir Kadroları

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firmaları, bankalar, hastaneler, kamu kurumları ve belediye başkanlıkları gibi kurumlar personel alım ilanları yayımlıyorlar.

Sürekli güncellenen bu personel alım ilanlarında yer alan en fazla ilana sahip kadrolardan biriside Güvenlik Görevlisi kadrosu. 

Bu kadro için yayımlanan ilanlar ve kontenjan detayları sizlerle. 

İŞKUR ÜZERİNDEN YAYIMLANAN GÜVENLİK ALIM İLANLARI

Güvenlik Kadrosu için yayımlanan personel alım ilanlarında toplam 742 personel alımı yapılacağı bilgisi verildi. Bayram sonrası başvuru yapılabilecek bu personel alım ilanlarında yer açık kadrolar ise Güvenlik Amiri/Sorumlusu, Güvenlik Denetçisi, Güvenlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi (Silahlı), Güvenlik Görevlisi (Silahsız) oldu. 

Kontenjan Detayları

Yukarıda yer alan kadrolara hangi sayıda personel alımı yapılacak? İşte İŞKUR Güvenlik Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilan sayıları.

Güvenlik Amiri/Sorumlusu kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 5

Güvenlik Denetçisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 1

Güvenlik Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 703

Güvenlik Görevlisi (Silahlı) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 14

Güvenlik Görevlisi (Silahsız) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 19

BAŞVURU ŞARTLARI

Güvenlik Görevlisi kadrosu için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken şartlar az çok belli olan koşullar. Bu kapsamda ana başlıkları ile bu şartlar şu şekilde,

İlanı yayımlayan firmaların talep ettiği yaş şartını sağlanak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Alım yapacak olan kurumun istediği tüm sertifika şartlarını sağlamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak Güvenlik Görevlisi kadrosu için talep edilen silahlı veya silahsız sertifika sahibi olmak, Firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, şartlarını sağlamaları gerekiyor.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Öncelikle ilanları İŞKUR’da bulun. Kendinize uygun ilanları bulduğunuzda ilanlara başvurularını talep edilen şekilde yapın. Bazı firmalar başvuruların İŞKUR üzerinden elektronik bazı firmalar ise şahsen yapılmasını istiyorlar. 

İlanlara ulaşmak için ise yukarıda yer alan kadrolardan hangisine başvuru yapacaksınız o kadronun adını yazıp ara butonuna basın.

Güvenlik görevlisi kadrosu için yayımlanan ilanlar TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir