İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla Özel Sağlık Kuruluşlarına Ambulans Şoförü Alımı Yapılıyor

İstanbul’da faaliyet gösteren özel bir sağlık kuruluşu İŞKUR üzerinden bir ilan yayımlayarak Ambulans Şoförü alımı yapacağını duyurdu. İlana göre en az lise mezunu adayların alımının yapılacağı ambulans şoförü alımlarına dair detaylar şu şekilde,

AMBULANS ŞOFÖRÜ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanına göre alım yapılacak olan personeller İstanbul Anadolu yakasında çeştli lokasyonlarda 7/24 görev yapacakllar. En az lise ve dengi adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanına İlk Yardım Sertifikası olan adayların başvuruları kabul edilecek. Ambulans Şoförü alımları için ilan metninde yer alan bilgilere göre alımlara en az 20 en fazla 40 yaşında olan adaylar başvuru yapabilecek. 

İlana dair genel başvuru koşulları ise şöyle;

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak  görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak.

İLANA NASIL ULAŞIRIM?

Söz konusu alım ilanı için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilecekler. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı metnini kullanabilirler. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan ambulans şoförü alım ilanına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir