İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla Özel Sektöre Danışma Memuru Alımı Yapılıyor

Özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile Danışma memuru alımı yapıyorlar. Söz konusu bu alım ilanlarında en az lise mezunu olmak kaydıyla çok sayıda kadroda personel alımları gerçekleştiriliyor. 

Kamuilanlari.com olarak bizlerde söz konusu alım ilanlarını sizler için derledik.

DANIŞMA MEMURU ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinde yayımlanan personel alım ilanlarında özel sektör firmalarında Danışma Memuru alımı için ilan bulunuyor. Türkiye geneli 25 personel alım ilanının bulunduğu kadroya ilişkin detaylarda alımların 6 farklı şehirde yapılacağı açıklandı. 

İŞKUR ilanlarına göre Bursa, İstanbul, Sakarya, Kahramanmaraş, İzmir, Şanlıurfa, Denizli, Ankara, Tekirdağ, Bursa’da bulunan firmalar Danışma Memuru alımı yapacaklar. 

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanları özel sektör firmaları tarafından yayımlandığı için alımlar için belirlenen başvuru koşulları her ilan için farklılık gösteriyor. 

Bizlerde kurumlar tarafından talep edilen bu başvuru koşullarını aşağıda ana başlıkları halinde paylaşıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanları görüntüleyebilirler. Ancak söz konusu bu alım ilanlarını detaylı olarak görüntülemek isteyen adaylar İŞKUR üyeliği açması gerekiyor. Üyelik işlemlerini yapan ve daha önceden üye olan adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

Danışma Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

İŞKUR Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir