İşkur İş İlanları

İŞKUR Danışman Alım İlanı Yayımladı

İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir ilan ile Danışman alımı yapacağını duyurdu. Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan detayları ve ilana ilişkin bilinmesi gerekenleri sizlere aktarıyoruz. 

İŞKUR DANIŞMAN ALIM İLANI

İŞKUR tarafından yayımlanan Danışman alım ilanının; alışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan “Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi” kapsamında alınacağı duyuruldu. 

Söz konusu proje kapsamında 3 farklı pozisyonda Danışman alımı olacağı duyuruldu. Buna göre İŞKUR, 1 Yazılım Danışmanı, 3 Yazılım Geliştirme Danışmanı ve 1 Yazılım Test Danışmanı alımı gerçekleştirecek. 

İLANA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İŞKUR tarafından yayımlanan personel alım ilanında adaylardan çok sayıda özel koşul talep ediliyor. Bu koşulları haberimizin altında yer alan ilan metinlerinden ulaşabilirsiniz. Kamuilanlari olarak sizlere genel koşulları aktarıyoruz. 

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, yönetim bilişim sistemleri, bilişim sistemleri mühendisliği, işletme, matematik, enformatik, istatistik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri ve motivasyonu yüksek olmak İyi derecede İngilizce bilmek ve belgelemek, Takım çalışmasına uyumlu olmak, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip olmak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek, Erkek adaylar (Türk Vatandaşı) için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl ertelemiş olmak.

İLAN METİNLERİ

İlana başvuruda bulunacak adayların başvurularını 23 Aralık tarihine kadar yapabilecekleri açıklandı. İlana başvurular pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin proje.ilanbasvuru@iskur.gov.tr adrese e-posta yoluyla veya elden ulaştırılması gerekmektedir.

İŞKUR danışman ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Bu tür personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir