İşkur İş İlanları

İŞKUR Destekli 176 Hastane Hizmetlisi, Hasta Danışmanı ve Kabul Kayıt Personeli Alınıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarının bir bölümü özel sağlık sektörü için yayımlanıyor. İşçi ve memur personel kadrolarına yapılan personel alım ilanlarını Kamuilanlari.com olarak zaman zaman sizlere aktarıyoruz. 

Adayların yakından takip ettiği hastane personeli alım ilanlarında halen başvuru süreci devam edenleri siz okuyucularımız için biraraya getirdik.

HASTENE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Özel sağlık sektöründe faaliyet gösteren hastaneler personel alımları için İŞKUR’da ilan yayımlıyorlar. Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyet gösteren sağlık birimleri tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için kadro detaylarını aşağıda aktardık. 

İŞKUR’da ilan yayımlayan ve personel alımı yapacağını duyuran sağlık firmalarının ilanlarında yer alan kadro kontenjan detayları.

7 Farklı Kadro İçin İlan Edilen Alımlar

Hasta Bakımevi Müdürü kadrosu için ilan edilen personel alım sayısı: 1

Hasta Danışmanı kadrosu için ilan edilen personel alım sayısı: 4

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için ilan edilen personel alım sayısı: 46

Hasta Refakatçisi kadrosu için ilan edilen personel alım sayısı: 1

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için ilan edilen personel alım sayısı: 122

Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi kadrosu için ilan edilen personel alım sayısı: 1

Hastane Hizmetlisi kadrosu için ilan edilen personel alım sayısı: 1

BAŞVURU ŞARTLARI VE İLAN DETAYLARI

Söz konusu personel alımları için ilan yayımlayan sağlık firmaları ilanlarında ayrıca bu alımlar için adayların sağlamaları gereken tüm koşulları da ilan ettiler. İlanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken bu koşullar alım yapılacak meslek grubun hizmet özelliğine göre belirleniyor. 

İŞKUR üzerinden ehr ilan için ayrı ayrı yayımlanan bu başvuru koşullarında adaylardan sağlamaları talep edilen tüm koşullar yer aldı. 

İŞKUR destekli sağlık sektörü personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların Türk vatandaşı olması ilk koşul. Diğer ve her kadro için gerçerli koşul ise kamu haklarından mahrum olmamak ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.

Her adayın sağlaması gereken bu koşulların yanı sıra ayrıca alım yapılacak kadronun mesleki özelliklerine haiz olmak, İlanı yayımlayan kurum tarafından belirlenen öğrenim şartını sağlamak, Hasta memnuniyetini gözetmek, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, erkek adaylar için askerlik ile ilgisi olmamak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak, Varsa yaş, deneyim, sertifika gibi özel koşulları sağlamak, diğer önemli koşullar.

BAŞVURU İŞLEMLERİ İÇİN DETAYLAR

Bu personel alım ilanlarına başvurular iki şekilde yapılıyor. Birinci yöntemde adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. İŞKUR üzerinden yapılacak bu başvuru yönteminde adayların İŞKUR’un sistemine üye olması gerekiyor. İkinci yöntemde ise adaylara ilan metinlerinde iletişim adresi veriliyor. Bu iletişim adresleri üzerinden adaylar başvurularını bizzat yapıyorlar. 

İlanlar için aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları sayfasına gidin. Sonrasında açılan sayfada meslek adlı bölüme başvuru yapacağınız kadronun adını yazın ve enter tuşuna basın. 

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir