İşkur İş İlanları

İŞKUR Üzerinden 284 Danışma Memuru Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayımlayan özel sektör firmaları onlarca kadrodan personel alımı gerçekleştireceklerini duyurdular. Bu kapsamda yayımlanan ilanlardan bazıları da Danışma Memuru pozisyonu için oldu. 

Bu pozisyon için yayımlanan ilanlarda yer alan firmaların bulunduğu şehirler, alım yapılacak kadro için belirlenen genel başvuru koşulları, adayların ilanlara nasıl başvuru yapacaklarına ilişkin tüm ayrıntıları haberimizde sizlerle paylaşıyoruz. 

İŞKUR ÜZERİNDEN DANIŞMA MEMURU ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan çeşitli kadrolardaki personel alım ilanlarını siz okuyuclarımıza belirli aralıklarla duyuruyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza 284 Danışma Memuru alım ilanlarını derledik. Bu ilan için yayımlanan ilanlara göre alımlar; Şanlıurfa, Tekirdağ, Bursa, Ankara, İstanbul, Kocaeli, İzmir’de yapılacak. 

İlan için en büyük alım ise İstanbul’da faaliyet gösteren bir şirket tarafından yayımlandı ve 250 kişilik bir alımın olacağı bildirildi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanları için firmalar ilan metinlerinde adayların sağlamaları gereken özellikleri belirttiler. Bu kapsamda adayların sağlamaları gereken başta öğrenim, deneyim, ikamet ve mesleğe dair gerekli özel koşullar bulunuyor. Bu koşulları genel başlıkları ile Kamu İlanlari olarak sizlere aktarıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURU YAPACAK ADAYLAR NASIL BİR SÜREÇ İZLEYECEK?

İlan metinlerinde yer alan genel ve özel başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını ilanı yayımlayan firmanın belirttiği şekilde yapacak. Bazı firmalar birebir başvuru yapılacağını  bildirirken bazı firmalar İŞKUR aracılığıyla başvuruları kabul edecekler. 

İlanları görüntülemek için TIKLAYINIZ
 

İŞKUR Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir