İşkur İş İlanları

İŞKUR Üzerinden Silahlı/Silahsız 752 Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında çok sayıda pozisyonda alım ilanı yer alıyor. Yaklaşık 36 bin personel alımı için ilanın bulunduğu İŞKUR İş İlanları sayfasında yer alan kadrolardan birisi de Güvenlik Görevlisi kadrosu. 

Bu kadro için yayımlanan ilanları da siz okuyucularımıza haberimizde derledik. İşte İŞKUR üzerinden yayımlanan güvenlik alım ilanlarının detayları,

İŞKUR ÜZERİNDEN GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINIYOR

Özel sektör firmaları yada kamu kurumlarınca yayımlanan personel alım ilanlarında toplam 752 Güvenlik Görevlisi alımı için ilan bulunuyor. BU alımların bütük bir kısmı özel sektör firmalarına yapılıyor. Alımlara başvuruda bulunacak adaylar için aşağıda kadro detaylarını sizlere aktarıyoruz. 

İlanlara göre; Güvenlik Görevlisi (Silahsız) kadrosu için 34, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) kadrosu için 32, Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) kadrosu için 2 ve Güvenlik Görevlisi kadrosu için 684 personel alım ilanı bulunuyor. 

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI

Güvenlik Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilanlara başvuru yapmadan önce adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını incelemeleri gerekiyor. Bu başvuru koşullarını sağlamayan adayların ise başvuruları geçersiz sayılıyor.

İşte O Koşullar;

Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az lise mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen belgelere sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Talep edilen kadro için gerekli olan güvenlik sertifikasına sahip olmak.

İLAN DETAYLARI

Türkiye geneli çok sayıda şehirde yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacakk adaylar başvurularını aşağıda yer alan bağlantı üzerinden yapacaklar. İlanlara da o bağlantı üzerinden ulaşacak adaylar, bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan Meslek bölümüne Güvenlik Görevlisi yazacaklar ve arama butonuna basacaklar. 

İlanları görüntülemek için TIKLAYINIZ 

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir