İşkur İş İlanları

İstanbul Yeni Havalimanına 250 Danışma Memuru Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR üzerinden yayımlanan bir ilan ile İstanbul’da yapılan yeni havalimanı bünyesine Danışma Memuru alımı yapılacağı ilan edildi.  İlanda yer alan kadro bilgileri, ilana kimlerin başvuru yapabileceğine dair ayrıntıları ve başvuru süreci detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

250 DANIŞMA MEMURU ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan danışma memuru alım ilanında söz konusu alımlara dair şu ifadeler yer aldı. ”My Staff İnsan Kaynakları bünyesinde 25 Şubat’ta başlayacak proje için İstanbul Yeni Havalimanı’nda bilgilendirme personeli olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun dönemsel çalışma arkadaşları aramaktayız.”  En az İlköğretim seviyesinde yayımlanan personel alım ilanında en fazla öğrenim düzeyi yüksek lisans olarak bildirildi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Eğitim şartının dışında söz konusu alım ilanında adayların ayrıca aşağıda yer alan şartları sağlamaları istendi. 

Mutlaka akıcı derecede İngilizce konuşabilen, İstanbul’da ikamet eden, Dış görümüne önem gösteren, iletişim yönü kuvvetli, Vardiya usulü çalışmaya uygun, Takım çalışmasına yatkın, Fransızca, Arapça, Almanca bilmek tercih sebebidir. Ulaşım şehir merkezlerinden servislerle sağlanacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 13 Şubat tarihine kadar yapabilecekler. Başvurular İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilecek olup ilana ilişkin ayrıntılar için firmanın insan kaynakları uzmanının iletişim bilgileri ilan metninde yer almaktadır. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

İŞKUR personel alım ilanları ile ilgili tüm detaylar için bizleri takip edin;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir