İşkur İş İlanları

Kamu Kurumlarına Bağlı Birimlere 60 KPSS İle Memur, KPSS’siz Kamu İşçisi Alınıyor

İŞKUR Kamu Grubu Memur ve Kamu İşçisi alım ilanlarını haberimizde derledik. Söz konusu alım ilanlarına ilişkin tüm ayrıntıları siz okuyucularımıza haberimizde aktarıyoruz. 

İŞKUR KAMU GRUBU MEMUR VE İŞÇİ ALIM İLANLARI

Kamu kurumlarına bağlı birimlerin İŞKUR üzerinden yayımladıkları ilanlar olan İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanlarında 60 KPSS puan şartıyla memur alımları ile KPSS şartsız kamu işçisi alımları yapılıyor. Bakanlıklar, Askeri Kurumlar ve Cumhurbaşkanlığı gibi kamu kurumlarına bağlı birimler tarafından yayımlanan alım ilanlarında yer alan detaylar şöyle,

ALIM YAPACAĞINI İLAN EDEN KURUMLAR

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ladik Akdağ Sulama Birliği, Eski Genel Müdürlüğü, Keşan 4.Mekanize Tugayı, Balveren Belediye Başkanlığı, 1.Mekanize Tugay Komasgari Gazino Kasa Hesabı İşleri, Gömü Belediye Başkanlığı-Emirdağ, Kırıkkale Merkez Öğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü, İnebolu Belediye Başkanlığı, Koru Belediye Başkanlığı.

ALIM İLANLARINDA YER ALAN KADROLAR

Söz konusu alım ilanlarında yer alan açık kadrolar arasında, ”Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni, Şoför-İtfaiye Aracı, İtfaiyeci, Büro Memuru (Genel)(Büro Memuru (Ücret Hesaplama)), Beden İşçisi (Temizlik), Büro İşçisi, Şoför (Yolcu Taşıma), Kamyon Şoförü, Aşçı, Garson (Servis Elemanı), Beden İşçisi (Genel), Kepçe Operatörü, Muhasebeci, Sulama Sistemleri Montaj İşçisi” pozisyonları yer alıyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR Kamu Grubu Personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Bunun için adaylar İŞKUR’un internet sitesine üye olup elektronik başvuru yöntemini tercih edebilirler. İkinci yöntem ise başvuruların İŞKUR Müdürlüklerinden yapılması. Bu yöntemde ise adayların ilan numaralarını aşağıda yer alan bağlantı üzerinden öğrenmelerinda fayda var. Zira bazı İŞKUR memurları ilanları tam anlayamadığından böyle bir ilan yok diyerek adayları geri gönderebiliyorlar. 

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu alım ilanlarının tamamına başvuru süreci devam etmekte olup her kurum son başvuru tarihini kendisine göre belirlemiştir. Yine haberimizin altında yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilir ve detayları görebilirler. 

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM

DİKKAT: Adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantıya tıklayacaklar, daha sonra açılan sayfa üzerinde iş yeri türü yazan yeri kamu olarak işaretleyip ara butonuna basacaklar. 

İŞKUR Kamu Grubu İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Kamu Personeli Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir