İşkur İş İlanları

KPSS Şartsız Yayımlanan Belediye Memuru ve İşçisi Alım İlanları

İŞKUR üzerinden 6 farklı belediye yeni günde yayımladıkları ilanlar ile belediye memuru ve belediye işçisi alımı yapacaklarını duyurdular. 

Söz konusu alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, ilanlara başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşullar ve başvuru sürecine dair yapılması gereken işlemleri haberimizde aktarıyoruz. 

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Belediye Memuru yada Belediye İşçisi alımı için yeni ilan yayımlayan belediye başkanlıkları arasında; Gaziantep Büyükşehir, İzmir Tire Belediyesi, Çanakkale Gelibolu Belediyesi, Van Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Balya Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi bulunuyor. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Söz konusu alım ilanlarında en okur yazar seviyesinde belediye işçisi alım ilanları bulunuyor. Bu ilanlara ilan edilen mesleğin yeterliliklerini sağlayan her aday başvuru yapabiliyor. Belediye Memuru alımı için yayımlanan ilanlarda ise en az lise mezunu adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar bulunuyor. 

Tüm bu ilanlarda yer alan açık kadrolar arasında ise Yardımcı Hizmet Personeli, Ağır Vasıta Şoförü, Sanat Tarihi Alanında Personel, Güvenlik Personeli, Temizlik Personeli, Kaloriferci, Bahçıvan, Seyis, Kafe Sorumlusu, Şef garson, Hamur Ustası, Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Park Bahçeler Beden İşçisi, Saha Personeli, Büro Personeli.

BAŞVURU KOŞULLARI

Tahmin edileceği üzere söz konusu alım ilanları için adaylardan çeşitli alanlarda özel şartlar talep ediliyor. Bu özel şartların her biri ilan metinlerinde yer alan bizlerde sizlere aşağıda genel koşulları aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLAN DETAYLARI

Aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilan metinlerini görüntüleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. 

Gaziantep Büyükşehir personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İzmir Tire Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Çanakkale Gelibolu Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Van Büyükşehir Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Balıkesir Balya Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Aydın Büyükşehir personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

KPSS Şartsız Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir