İşkur İş İlanları

KPSS’siz, 50 ve 60 KPSS İle İŞKUR’da Yayımlanan Memur ve İşçi Alım İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları İŞKUR üzerinden kamu personeli alımları için ilan yayımlayamaya devam ediyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza İŞKUR üzerinden ilan yayımlayan tüm kamu kurumlarının ilanlarını derledik. 

Alım yapan kurumlar, ilanlarda yer alan açık kadrolar ve ilanlara başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşullar. Tüm bu detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

İŞKUR KAMU GRUBU PERSONEL ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacağını duyuran kamu kurumları arasında, Sincan Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü, Sapanca Belediye Başkanlığı, Ayvacık Belediye Başkanlığı, Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Çankırı Silah Fabrikası, Söke Ovası Sulama Birliği, Erdek Belediye Başkanlığı Merkez ( Temizlik ), T.C. İznik İlçesi İznik Merkez Sulama Birliği yer alıyor. 

İLANDA YER ALAN KADROLAR

Yukarıda yer alan kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar arasında hem işçi hemde memur pozisyonları bulunuyor. İşte o pozisyonlar;

Güvenlik Görevlisi, Çöpçü, Cankurtaran, Büro Memuru (Genel), Beden İşçisi (Genel), Beden İşçisi (Genel), Temizlik işçisi (el ile – cadde, sokak, park vb.), Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kamu personeli alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların ilan için belirlenen tüm genel ve özel koşulları sağlamaları gerekiyor. Genel koşulları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. Özel koşullar ise KPSS, öğrenim, deneyim gibi şartlardan oluşuyor ve her kadro için farklılık gösteriyor. 

Adayların sağlaması gereken genel şartlar arasında, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ind maddesinde belirtilen şartları taşımak. Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.  657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. koşulları bulunuyor. 

İLANLARA BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvurular İŞKUR üzerinden yapılıyor. Adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşıyorlar daha sonra ise kurumun belirttiği evraklarla başvuru yapıyorlar. 

İlanlara Nasıl Ulaşırı; adaylar aşağıda yer alan bağlantıya tıklayacaklar, daha sonra açılan sayfa üzerinde iş yeri türü yazan yeri kamu olarak işaretleyip ara butonuna basacaklar. 

İŞKUR Kamu Grubu İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Yeni Haftanın KPSS’siz Belediye Memuru ve İşçisi Alım İlanları Yayımlandı

Devlet Hastaneleri, Adliyeler, Emniyet Müdürlüklerine TYP İle Binlerce Personel Alımı Yapılıyor

Kamu Personeli Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir