İşkur İş İlanları

Özel Sektöre 705 Büro Memuru ve Büro İşçisi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firmalarınca yayımlanmış 40 bin civarında işçi personel alım ilanı yer alıyor. Her şehirde onlarca kadro için yayımlanmış bu personel alım ilanlarını belirli aralıklarla kadrolarına göre siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımıza özel sektör firmaları tarafından yayımlanan Büro Memuru alanında yayımlanan ilanları derledik. İşte o ilanlara dair bilinmesi gerekenler.

KADRO BİLGİLERİ

Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre Büro Memuru, Büro İşçisi, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi kadrolarına toplam 705 personel alımı yapılacak. 

İlanlara göre oluşan kadro dağılımı ise şu şekilde; Büro İşçisi 72, Büro Memuru 582, Büro Memuru (İdari İşler) 8 ve Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı 44.

BAŞVURU KOŞULLARI

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu kadrolara yapılan alımlar tek bir kurum yada firma tarafından yapılan ilanlar değil. Sizlere aktardığımız bu ilanlar o kadro için yayımlanan ilanlarının tamamının derlemesi.

Onlarca kurum yada firma tarafından yayımlanan personel alım ilanları için belirlenen başvuru koşulları da alım yapılacak kadrolara göre farklılık gösteriyor. 

Bizlerde sizlere bu alım ilanlarına dair genel başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz.Buna göre ilana başvuru yapacak adaylarda talep edilebilecek başvuru koşulları ana hatlarıyla şu şekilde,

“Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak” 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanları görüntüleyebilirler. Ancak söz konusu bu alım ilanlarını detaylı olarak görüntülemek isteyen adaylar İŞKUR üyeliği açması gerekiyor. Üyelik işlemlerini yapan ve daha önceden üye olan adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

Büro Memuru (Genel) alım ilanları için TIKLAYINIZ (Diğer kadrolar için açılan sayfada yer alan Meslek bölümüne kadronun adını yazın. Örneğin Büro İşçisi alımları için Meslek yazan yere bu kadrounun adını yazın ve Ara butonuna basın)

İŞKUR Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir