İşkur İş İlanları

Özel Sektöre Veznedar, Yardımcı Hizmetler ve Vardiya Amiri Alınıyor

Özel sektör firmaları yayımladıkları personel alım ilanları ile çok sayıda kadroda personel alımları yapıyorlar. Kamuilanlari.com olarak bizlerde siz okuyucularımıza özel sektör firmaları tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarında yer alan bazı meslek gruplarına dair alımları sizlerle paylaşıyoruz. 

Farklı başvuru koşulları ve çeşitli şehirlerde bulunan firmalara yapılan bu alımlara dair detayları aşağıda aktarıyoruz. 

İŞKUR ARACILIĞIYLA PERSONEL ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan ve sizlere aktardığımız 3 kadro şunlar; Diğer Veznedarlar Ve İlgili Personel, Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler), Vardiya Amiri ve Vardiya Amiri (İmalat)

Söz konusu kadrolarda Türkiye geneli farklı şehirlerde personel alım ilanları bulunuyor. Bu alım ilanlarının bazılarında ise alımların ülke geneli olacağı duyuruldu. 

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar için yayımlanan başvuru koşulları arasında ise eğitim, yaş, deneyim gibi koşullar bulunuyor. İşte başvuru detayları;

İLANA KİMLER BAŞVURUDA BULUNABİLİR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar farklı firmalar tarafından yayımlanan personel alım ilanları olduğundan dolayı başvuru koşulları farklılık gösteriyor. Ancak bizler firmalar talep ettiği bu koşulları genel başlıkları halinde sizlere aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az ilkokul veya lise mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen tüm belge ve sertifikalara sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak.

Kurumlar yada firmalar bu şartların yanı sıra firmalar adaylardan eğitim şartı, sürücü belgesi şartı veya çalışma sistemi ile alakalı özel şartlar isteyebilirler.

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

Söz konusu bu alım ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşacaklar. Burada meslek adı yazan yere, incelemek istediği kadronun adını yazan adaylar ara butonuna bastıklarında tüm ilanları görüntüleyecekler. 

İŞKUR İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

İŞKUR Personel Alım Haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir