İşkur İş İlanları

Protokol Karşılama, Arşiv, Büro Memuru ile Hizmetli Alım İlanı Yayımlandı

İstanbul Beykoz Belediyesine bağlı birimlerden bir tanesi olan İstanbul Beytaş çeşitli kadrolardan memur personel alımı yapacağını ilan etti. 

Söz konusu alım ilanında yer alan açık kadrolari adaylarda aranan genel başvuru şartları ilana başvuru yapacak adayların başvurularını nasıl yapacağına dair detayları sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Söz konusu kurum yayımladığı alım ilanında Teknik Personel, Arşiv Personeli, Protokol Karşılama ve Yönlendirme Personeli, Büro Personeli (Engelli Personel), Hizmetli (Engelli Personel) pozisyonlarına alımlar yapılacağı duyurulu. 

En az lise mezunu adayların başvuru yapabilecekleri alım ilanında adaylardan KPSS puan şartı da talep edilmedi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İstanbul Beykoz Belediyesi tarafından ilanda yer alan kadrolar için belirlenen koşullar;

İlana başvuru yapacak adayların Türk Cumhuriyeti vatandaşı olması, Kadrolara göre belirlenen yaş aralığında bulunması 25 ile 45 yaş arasında değişiyor. kamu haklarından mahrum olmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekliliğe hak kazanmamış olması, öğrenim şartını sağlaması yine kadroya göre değişiyor ve en az lise mezunu adaylar için ilanlar bulunuyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlana başvurular 25 Ocak tarihine kadar yapılacak. Başvuru yapacak adaylar başvuru sırasında başvuru formu dolduracaklar bunun yanında Güvenlik soruşturması formu, kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, fotoğraf, ikametgah belgesi ve 1 adet fotoğraf ile başvurularını belediyeye şahsen yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Memur Alım Haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir