İşkur İş İlanları

TCDD Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

TCDD Genel Müdürlüğü, ilgili birimlerinde görev vermek amacıyla engelli personel ile eski hükümlü personel alımı yapacağını açıkladı. TCDD Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlara ilişkin kadrolara ilişkin ayrıntılar şu yönde;

ENGELLİ PERSONEL ALIMI

TCDD işletmesi Genel Müdürlüğü 3.Bölge Manisa 334 Yol Bakım Şefliği işyerine 1, 7.Bölge Afyonkarahisar A.Ç. 724 Yol Bakım Şefliği işyerine 1 ve 6. Bölge Adana 634 Yol Bakım Şefliği işyerine 1 olmak üzere toplam 3 engelli Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı alımı yapılacağını duyurdu. Kurum yayımladığı duyurusunda alımların 5 Şubat tarihinde iŞKUR üzerinden başlayacağını bildirdi. Alımlar için en düşük eğitim seviyesi en az ilkokul mezunu olarak belirlendi. Adaylar başvurularını İŞKUR’a yaptıktan sonra alımlar kura usulü yapılacak. 

ESKİ HÜKÜMLÜ PERSONEL ALIMI

TCDD işletmesi Genel Müdürlüğü 3.Bölge Basmane 311 Yol Bakım Şefliği işyerine 1, 7.Bölge Afyonkarahisar A.Ç 724 Yol Bakım Şefliği işyerine 1 olmak üzere toplam 2 eski hükümlü demiryolu hattı bakım onarımcısı alımı gerçekleştirecek. Engelli personel alım ilanında olduğu gibi alımlar 5 Şubat tarihinde İŞKUR’da yayımlanacak. Alımlara başvurular için ise en az ilkokul mezunu olmak gerekiyor. 

Yayımlanan İlan Metinleri

Engelli Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

Eski Hükümlü Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

Personel Alım İlanınlarından Sürekli Haberdar için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir