İşkur İş İlanları

THY İŞKUR Üzerinden 100 Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

Türk Hava Yolları (THY), Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu.

100 personel istihdamı yapacak olan THY’nin ilanında yer alan açık kadrolar, adaylarda aranan genel başvuru şartları ve alım yapılacak kadroya başvuruların nasıl yapılacağına dair detaylar haberimizde.

ALIM YAPILACAK KADRO DETAYLARI

THY tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların tek bir pozisyondan olacağı duyuruldu. İlgili önlisans mezunu adayların başvuru yapabileceği alımlarda kurum Uçak Bakım Teknisyeni (Gövde-Motor) alımı yapacak. 

Öğrenim Şartı; Meslek Yüksek Okullarının; Döküm, Endüstriyel Kalıpçılık, Gemi Makineleri, Lastik ve Plastik Teknolojisi, Kaynak Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Mekatronik, Metalurji, Otomotiv Teknolojisi, Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Otomasyon bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen pozisyon için THY tarafından belirlenen ve İŞKUR tarafından adaylara duyurulan başvuru koşulları şunlar. 

T.C. Vatandaşı olmak 01.01.1991 sonrasında doğmuş olmak, Adli sicil, adli sicil arşiv kaydı ve GBT kaydı bulunmamak, Vardiyalı düzende çalışabilmek, Teorik eğitimler süresince eğitim yapılacağı şehirde ve pratik eğitimlerde İstanbul’da ikameti ve kursa kesintisiz devamı kabul etmek, Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, Birden fazla işi üstlenebilmek, pratik ve sonuç odaklı olmak, Öğrenmeye ve çalışmaya hevesli olmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, SHGM onaylı Modül 6, Modül 7 ve Modül 11A sertifikalarına sahip olmak, En az B1 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmak (YDS:45 ve üzeri), Hidrolik ve mekanik uçak komponentlerinin arıza tespit, bakım ve onarımlarını yapabilecek, Teknik resim okuyabilen ve yorumlayabilen, Sorumluluğunun gerektirdiği teknik verileri ve prosedürleri bilecek ve bunlara uygun hareket edecek, Mekanik tamir ve bakımda kullanılan el aletlerine hâkim ve el becerisi yüksek olan, Titiz ve düzenli çalışmaya önem veren.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN 

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden yapabilecekler. İlana başvuru yapmak için aşağıda sizlere aktardığımız bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlana ulaşmak için TIKLAYINIZ

Personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir