İşkur İş İlanları

TÜİK En Az İlköğretim Mezunu 57 İşçi Alımı Yapıyor

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile sürekli işçi kadrosuna personel alımı yapacağını duyurdu. 

TÜİK tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar, adaylarda aranan genel şartlar ve ilana dair bilinmesi gereken ayrıntıları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

TÜİK tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar arasında, Soğuk Mutfak Aşçısı, Aşçı, Tatlı Ustası, Aşçı Yardımcısı, Servis Elemanı (Garson), Bulaşıkçı ve Temizlik Görevlisi pozisyonları bulunuyor. Türkiye İstatistik Kurumu merkez teşkilatı birimlerinde görevlendirmek üzere alım yapılacak kadrolara başvurular İŞKUR aracılığıyla yapılacak. İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşullar ise şu şekilde,

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

İlan edilen kadrolara başvuruda bulunacak tüm adayların sağlamaları gereken genel başvuru koşulları bulunuyor. Bu koşullar devlet kurumlarında çalışacak olan tüm adayların haiz olması beklenen özelliklerdir. 

Türk vatandaşı olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar ile belirli bazı k suçlarından mahkûm olmamak, Erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmamak.

Özel Şartlar

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken özel şartlar arasında kadrolar için belirlenen eğitim öğrenim şartı, yaş şartı, mesleklerin alanlarına göre talep edilen sertifika ve deneyim şartı bulunuyor. Haberimizin altında yer alan ilan metninde her kadro için ayrı ayrı belirlenen bu şartları görüntüleyebilirsiniz. 

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyla yapacaklar. İlana başvuru süreci 7 Ocak tarihinde başlayacak olup 11 Ocak tarihinde sona erecek. Başvurular İş Kurumu İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr adresinden yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir