İşkur İş İlanları

Yeni Haftanın İlanları Yayımlandı! Belediye Memuru ve İşçi Alımları

Belediye Başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanları günaşırı güncelleniyor. Kamu İlanları olarak bu alım ilanlarını sizlere anlık olarak duyuruyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımız için yeni haftanın başlamasıyla yenilenen personel alım ilanlarını aktarıyoruz. 

* Alım yapacağını ilan eden belediye başkanlıkları ve bulundukları şehirler neler?

* Hangi kadrolarda personel alımları yapılıyor?

* İlanlara nasıl başvuru yapılır?

Belediye personeli alımlarına dair merak edilen tüm bu soruların yanıtlarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Belediye Başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında onlarca kadro için personel alım ilanı bulunuyor. Bu kadroların büyük bir çoğunluğu büro memuru, evrak personeli, büro işçisi kadrolarına yapılırken diğer dikkat çeken kadrolar saha personelleri. Beden işçileri, temizlik işçileri, Çöp toplama personeli, iş makinesi oeratörü, kamyom şoförü. 

Belediyeler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında ayrıca eğitmen, öğretmen, sağlık personeli, tekiker, teknisyen, mühendis ve bu tür meslek alanlarında da çok sayıda açık pozisyon bulunuyır. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediye Personeli alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken tüm koşullar ilanı yayımlayan belediye tarafından belirleniyor. Bu koşullar her belediyte başkanlığı ve her kadro için farklılık gösteriyor. 

Alımlarda asıl belirleyici olan ise ilanlarda yer alan öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor. Tüm bu koşulları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Yeni haftanın belediye personeli alımları için ilan yayımlayan belediye başkanlıklarının bulundukları şehirler;

Mersin, Nevşehir, Konya, Niğde, Çanakkale, Bartın, Antalya, İzmir, Aydın, Malatya, İzmir, Yalova, Erzincan, Erzurum, Tekirdağ, Çankırı, Burdur, Konya, Diyarbakır, Bingöl, İstanbul ve Ankara

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Belediye personeli alımı için başvuru yapacak adayların en dikkat etmeleri gereken başvuru süreçleri. Yayımlanan bu ilanlar birkaç günlük başvuru süreleri ile yayımlanıyor. Adaylar belirtilen tarihler arasında başvurularını şahsen yapacaklar.

İlan metinleri ve ilanlara dair diğer detaylar için TIKLAYINIZ

Belediye Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir