Magazin

Jet hızında düğün! Önce nişan, bir gün sonra nikah! Herkes şaşkına döndü! Survivor’ın şampiyonu, eski Survivor yarışmacısı ile hayatını birleştirdi!

2005 yılından bu yana bir sezon hariç her sezonda izleyicisinin karşısına çıkan efsane yarışma programı Survivor, bugünlerde yine gündemden düşmemeye devam ediyor. Şu an yayında olmamasına rağmen hem 2023 sezonu hazırlıkları hem de yeni kadrosuna ilişkin ortaya atılan iddialar ile adından söz ettiren fenomen yarışma programı, eski yarışmacıları ile de dikkat çekiyor.

Acun Medya’nın ekibine bir şekilde dahil olan herkesin Ilıcalı tarafından resmen koruma altına alındığı senelerdir bilinen bir gerçek. Acun Ilıcalı ile bir yarışmada veya programda yolları kesişen hemen herkes ünlü ünsüz fark etmeksizin farklı kariyerler ile daha çok tanınıyor. Bu kapsamda Survivor’ın da kişinin daha geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlayan bir platform olduğunu belirten Ilıcalı, eski yarışmacılar ile bağlarını koparmıyor.

Survivor yarışmasının yeni sezonu için hazırlıklar devam ederken adını ilgili yarışma programı ile duyurmuş olan iki isimden sürpriz bir hamle geldi. 2021 yılında yayınlanmış olan Survivor yarışmasında yolları kesişen İsmail Balaban ve İlayda Şeker, herkesi şaşırtan düğün kararları ile ağızları bir karış açıkta bıraktı.

ÖNCE NİŞANLANDIKLARINI DUYURDULAR!

2021 yılında düzenlenen Survivor yarışmasında karşılaşan ve o dönem arkadaş olarak anılan İlayda Şeker ile Başpehlivan İsmail Balaban, bir süre sonra aşk yaşamaya başladı. Yarışmadan sonra da aşklarına tüm hızı ile devam eden ikili, özellikle Şeker’in Instagram paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekti. Düzenlediği bir soru- cevap etkinliğinde takipçisinin sorusunu yanıtlayan ve Balaban ile aslında hiçbir ortak özelliklerinin olmadığını belirten Şeker, daha sonra doğum gününde Balaban’dan araba hediyesi alarak adeta düşman çatlatmıştı.

Bir süredir birlikte olan ve evlenecekleri tahmin edilen ikili, geçtiğimiz günlerde Şeker’in memleketi Nevşehir’de aile arasında bir nişan töreni düzenledi. O anların görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaşan ikiliye, tebrik mesajları yağdı.

BİR GÜN SONRA EVLENDİLER!

Henüz nişanlanalı 24 saat bile olmadan ikiliden şaşırtan bir haber geldi. Nevşehir’de aynı gece içerisinde hem kına gecesi hem de düğün yapan ünlü çift, evlendiklerini duyurdu.

İlgili Makaleler