Magazin

MasterChef yarışmacısına 10 bin TL’lik hediye! 22 Kasım Salı MasterChef’te takım oyununu kim kazandı? Haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

2011 yılında aynı konsept fakat farklı jüriler ile Show TV ekranları aracılığı ile izleyicilerin evlerine konuk olan MasterChef Türkiye yarışması, istenilen izlenme oranını yakalayamaması sebebi ile bir sezonun sonunda yayın akışından çıkarılmıştı. Birçok kişi tarafından sevilmiş olmasına rağmen kanalın reyting hedefine ulaşamadığı için ekranlara veda etmek durumunda kalan yarışma programı, tam 7 yılık aranın ardından tekrar yayınlanmaya başlandı.

Kariyerinde müthiş bir sıçrama yaşayarak 2018 yılında Tv8 kanalını resmen satın alan Acun Ilıcalı, ilk iş olarak MasterChef Türkiye’nin tekrar yayınlanmasına karar verdi. İrem Kazan’ın önderliğinde tekrar düzenlenen yarışma programı, kanalda ki ilk yayın yılında reyting rekorlarını alt üst etti. O dönemden bu yana her sene ekranlarda olan sevilen yarışma programı, bu sene de 5’inci sezonu ile izleyicisinin karşısına çıktı.

Temmuz ayında başlamış olan yeni sezonu kapsamında yavaş yavaş sona gelen ve bu sebep ile de daha çok bireysel performans ağırlıklı yarışmalar düzenleyen MasterChef Türkiye yarışması, dün akşam yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıktı. Haftanın ilk takım oyununun oynandığı bölümde, yarışmacılar arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Gecenin sonunda haftanın ilk eleme adayı belli olurken yeni bölüme özel olarak verilen 10 bin TL’lik hediye çekinin sahibi de açıklandı.

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE HAFTANIN İLK TAKIM OYUNU OYNANDI!

Dün akşam yeni bölümü ile ekranlara gelen fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye, yine heyecanlı anlara şahitlik etti. Mavi ve kırmızı takım oyuncularının ikili olarak eşleştirildiği yeni bölümde, Dünya Kupası’nda yer alan takımlara özel yemekler hazırlandı. İkili düellolar sonunda yarışmacıların yaptıkları yemekleri tadan jüri üyeleri, oy çokluğu ile kırmızı takımın kazandığına işaret etti.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU!

Ayaz’ın kaptanlığında olan kırmızı takımının oyunu kazanmasının ardından mavi takım oyuncuları arasında bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Şeflerin istediği yuvalama yemeğini en iyi şekilde yaparak hem dokunulmazlığı hem de 10 bin TL’lik ödülü kazanan isim Tolga oldu. Gecenin sonunda yapılan eleme oylamasında adı en çok çıkan isim ise Fatma Nur oldu.

İlgili Makaleler