Magazin

Şarkıcı Berdan Mardini sosyal medyanın diline düştü! Survivor yolundaki “Veda” konsepti tepki çekti!

Survivor 2023 birkaç gün sonra yeni sezonuna başlıyor. Yeni sezona ait ünlüler ve gönüllülerin yer aldığı fragman belli oldu. Fragmanda dikkat çeken isimler bugüne kadar hiç görülmemiş ve duyulmamış kişilerden oluşuyordu.

Yayınlanan fragman sonrası en çok dikkat çeken isim uzun süredir magazin basınında yer almayan şarkıcı Berdan Mardini oldu. Şarkıcının son yaptığı paylaşımla sosyal medya hesabı bir anda fenomen oldu.

SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ!

Berdan Mardininin Survivor 2023’e katılması herkes tarafından şok etkisi ile karşılandı. Bunun en büyük sebebi yayınlanan tanıtım fragmanında takım elbise ile boy göstermesiydi. Hiçbir yarışmacı da böyle bir kıyafet kuralı bulunmazken yalnızca o bunu tercih etmişti.

Son olarak sosyal medya hesabı üzerinden bir valiz ile fotoğrafını paylaştı ve altına “Survivor’a gidiyorum döndükten sonra görüşeceğiz” notunu düşmeyi ihmal etmedi. Fotoğraftaki detaylar fark edildikçe sosyal medyada alay konusu olmaya başlayan Mardinli için “Almanya’da çalışmaya işçi mi olarak gidiyorsun?” gibi şakacı yorumlarda bulunuldu.

TAKİPÇİLERİNE VEDA ETTİ!

Berdan Mardini magazin basınında ya da televizyonlarda görülmese de sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. Survivor’a katılabilmek için yaptığı başvuru Acun tarafından kabul edildi. Yapılan anlaşma gereğince 2023 sezonunda ünlüler kadrosuna dahil oldu. Ünlü ismin en çok konuşulmasına sebep olan ise yaptığı paylaşımlar ve giydiği kıyafetler oldu.

Tanıtım fragmanında takım elbiseli kıyafeti dikkat çekmişti. Son paylaşımında yine takım elbisesi üzerindeydi. Arka planda ise bir bavul ve bisiklet yer alıyordu. İlk kez Survivor’a katılacak olan oyuncu takipçilerine veda paylaşımında bulundu.

ESKİYE GÖNDERME!

Berdan Mardini yaptığı paylaşımın ardından arka arkaya takım elbisesi ile birden çok poz paylaşmaya devam etti. Uzun süredir spor hayatı ve giydiği taytı ile yapılan yorumlarda bu yöndeydi. O günlere atıfta bulunularak “Valizine kaç tayt sığdırdın?” gibi yorumlarda bulunan pek çok isim olurken birçoğu da “Almanya’ya işçi olarak mı gidiyorsun?” tarzında daha çok esprili ve alaycı bir yaklaşımda bulundu.

İlgili Makaleler