Magazin

Seren Serengil’den sonra Bircan Bali de Hadise’ye yüklendi! Ebru Gündeş’in Reza Zarrab tarafından aldatıldığını nasıl öğrendiği ortaya çıktı! Meğer Acun Medya’da olmuş!

Uzun süredir özel hayatı ile gündemde olan ünlü şarkıcı Hadise, Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında yorumculuk yapan Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali’nin resmen diline dolandı. Hadise’nin özel hayatını masaya yatırmaktan vazgeçmeyen yorumcular, bu kez de Hadise’nin yasak aşk yaşadığı iddialarına karşı kanıt getirdiklerini ileri sürdü.

Senelerce Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv8 kanalında yayınlanan O Ses Türkiye isimli yarışma programının jüri üyelerinden birisi olan ünlü Şarkıcı Hadise, jüri üyelerinden birisi olan Ebru Gündeş’in o zaman evli olduğu Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı iddiaları ile gündeme geldi. Yaklaşık olarak 2 yıl önce Hürriyet Gazetesi tarafından ortaya atılan bu iddia, Hadise’nin oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaya başlaması üzerine rafa kaldırıldı.

Uzun süre boyunca Kaan Yıldırım ile birlikte olan Hadise, ayrılık kararının hemen ardından yine Zarrab ile anılmaya başlandı. İddialara sessiz kalan ve ardından da iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan Hadise, nisan ayında Dinçerler ile dünya evine girdi. Ancak evlilik yalnızca 4,5 ay sürdü ve Hadise eylül ayında boşandı.

Boşanmasının hemen ardından tekrar Reza Zarrab ile anılan ünlü şarkıcı Hadise, Söylemezsem Olmaz yorumcuları tarafından yakından takip edilmeye başlandı. Özellikle Seren Serengil’in Hadise- Reza Zarrab ilişkisi hakkında bildiklerinin olduğunu söylemesi, akılları karıştırdı.

Geçtiğimiz günlerde olaylara karşı ilk kez sessizliğini bozan ve isim vermese de yapmış olduğu Instagram paylaşımında Söylemezsem Olmaz yorumcularını hedef alan Hadise, mağdur olduğunu savundu. Bunun üzerine programda kanıtlar olduğunu söyleyen ve canlı yayında o kanıtları açıklayan yorumcular, şaşkınlık yarattı. Son açıklama ise Bircan Bali’den geldi.

BİRCAN BALİ AÇIKLADI!

Hadise ile Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’i kandırdıklarını ve yasak aşk yaşadıklarını belirten Bircan Bali, bu yasak aşkın Acun Medya’da ortaya çıktığını belirtti. O Ses Türkiye’nin çekimleri devam ederken Hadise’nin kulisine bir çanta geldiğini belirten Bali, bu çantayı Ebru Gündeş’in de gördüğünü ve bakmak üzere paketi aldığını ileri sürdü. Paketin içinden çıkan faturanın o zaman eşi olan Reza Zarrab’a ait olduğu gören Ebru Gündeş’in bu sayede aldatıldığını öğrendiği iddia edildi.

“O SES TÜRKİYE’DEN GÖNDERİLDİ!”

Olaya Murat Boz’un menajerinin de şahit olduğunu ileri süren Bircan Bali, bunun üzerine Hadise’nin apar topar O Ses Türkiye’nin jüri üyeliğinden alındığını iddia etti.

İlgili Makaleler