Magazin

Sinem Kobal kızı Lalin ile mutfağa girdi: Anne kızın ilk pozları rekor beğeni aldı!

Ünlü oyuncu Sinem Kobal 2016 yılında kendisi gibi aynı sektörde oyunculuk yapan ve son dönemlerde Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu üstlenen Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine girdi. Çift aradan geçen 4 yılın ardından 2020 yılında kızları Lalin’i kucağına aldı.

Sinem Kobal kısa süre önce hamile olduğunu basına açıkladı. İkinci kez anne olma tadını yakalayan Kobal, 7 ay önce Leyla ismini verdikleri kızlarına kavuştu.

GÖRENLER HAYRET ETTİ!

Sosyal medya hesabını sık kullanan ve takipçileri ile paylaşım yapmaktan çekinmeyen Kobal son gönderisi ile paylaşımı görenleri duygulandırdı. 2020 yılında dünyaya gelen şu anda ikinci yaşını dolduran kızı Lalin ile beraber mutfakta yemek yaparken paylaştığı kareler büyük beğeni topladı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin kızlarını görenler güzel yorumlar yaparken pek çok kullanıcı bu kadar büyümesine şaşırdı.

SİNEM KOBAL KİMDİR?

Sinem Kobal ilk kez 2001 yılında Dadı dizisindeki rolü ile tanınmaya başlandı. Onu popülerleştiren ise başrolünü üstlendiği Selena isimli dizi oldu. Oyunculuk deneyimine Küçük Sırlar, Lise Defteri, Gönül İşleri ve Belalı Baldız gibi yapımlarda devam ederken özel hayatı da gözlerden kaçmadı.

Uzun bir süre ismi Arda Turan ile anılan Sinem Kobal çalkantılı beraberliğin ardından bir anda ayrılarak Kenan İmirzalıoğlu ile evleneceğini açıkladı. Herkesi şaşırtan bu ters köşe hamle çiftin mutluluk pozları sosyal medyada paylaşıldıkça görenleri de mutlu etti.

İKİNCİ KIZI LEYLA 7 AYLIK OLDU!

İkinci kızı leyla’yı 7 ay önce doğuran Sinem Kobal magazinde de örnek çiftler arasında yerini alıyor. Kızı Lalin ile mutfakta çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı anda hesabında görülen hareketlilik ve güzel yorumlar çifti de memnun etti.

İlgili Makaleler