Magazin

Survivor aşıklarından kötü haber! Tutku dolu aşka nazar değdi: Nisa ve Ogeday birbirini sildi ve takipten çıktı!

Acun Ilıcalı’nın moderatörlüğünün yaptığı Survivor programı 2023 yılına hazırlanıyor. Öte yandan 2022 yılından izleri henüz atlatılmış değil. 2022 sezonu bitmiş olsa bile sezona damga vuran aşk haberleri gündemini korumaya devam ediyor. 2022 yılı Survivor kazananı Nisa Bölükbaşı adaya veda ederken Ogeday Girişken ile aşk yaşamaya başlamıştı. Kısa sürede tutkuya dönüşen birliktelik çiftin doludizgin paylaşımları ile olay oldu.

Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken cephesinde birlikteliğin bittiğine yönelik ayrılık haberleri yayınlandı. Yapılan bu haberin ardından Nisa Bölükbaşı esprili bir dille bunu yalanladı. Ancak ikilinin arasındaki gergin sürecin devam ettiği bu kez her şeyin bittiği paylaşımların silinmesi nedeniyle yeniden gündeme taşındı.

EL ELE, DİZ DİZE…

Ogeday Girişken 2017 yılı Survivor sezonunun birincilikle tamamlamıştı. 2022 sezonuna ise Nisa Bölükbaşı damgasını vurdu. 2020 yılında ismi Barış Murat Yağcı ile anılan 6 aylık ilişki süreci sonunda olaylı bir ayrılık yaşayan Bölükbaşı 2022 yılında kupayı kaldırdığı günden itibaren ismi Ogeday ile anılmaya başlandı. Ogedayın Nisaya olan düşkünlüğü gözlerden kaçmadı. Final gününde dahi sevgilisini yalnız bırakmadı.

ROMANTİK PAYLAŞIMLAR İLİŞKİYİ KURTARAMADI!

İlişkisinde romantik taraf rolünü üstlenen Ogeday, sevgilisi kupayı kaldırdığı gün; “Ne olursa olsun benim bir tane şampiyonum var” yorumunda bulunmuştu. Kısa bir süre sonra tatil pozları tek tek gelmeye başlayan çiftin doğum günü paylaşımı da olay oldu. Duygusal taraf rolünü üstlenen Ogeday, Nisa Bölükbaşı’nın doğum gününe özel “Masal 24 yıl önce bugün başladı. Mutlu mutlu devam eden masalın kahramanı iyi ki doğdun” notunu düşmüştü. Ardından bu romantik çiftin sarmaş dolaş pozları sosyal medyayı adeta salladı.

NAZAR DEĞDİ!

Gözde çiftin birlikteliğine adeta nazar değdi. Aralarından su sızmayan çift için geçtiğimiz ay ayrılık dedikodusu çıktı. Yayın yaptığı bir video ile ayrılık iddialarını yalanlayan çift bu hafta ise tüm fotoğraflarını sildi ve birbirlerini takipten çıktı. Çiftin yaşadığı tutku dolu aşkın anlaşmazlık nedeniyle sona erdiği söyleniyor. Ortaya çıkan bu dedikoduların sebebi olarak ise Ogeday ve Nisanın sessiz sedasız birbirini sosyal medya hesabı üzerinden takipten çıkması ve fotoğraflarını silmesi oldu.

İlgili Makaleler