Magazin

Survivor Yarışmacısından Beklenmedik Poz; Resmen “Dudak Dudağa!” Ardahan Uzkanbaş, Yunus Emre Özden Ve Yasin Obuz da İşin İçinde…

Survivor All Star 2022 yarışmasına veda ettikten sonra yaşantısına geri dönen Sercan Yıldırım, adanın etkisini kısa süre içerisinde üzerinden attı. Eşi Nihal Yönel Yıldırım ile tatile çıkan Sercan Yıldırım’dan gelen o poz ise, Instagram’da ortalığı resmen karıştırdı.

Katıldığı Survivor yarışmaları ile popüler hale gelen eski futbolcu Sercan Yıldırım’dan romantik film sahnelerini aratmayacak bir poz geldi. Eşi Nihal Yönel Yıldırım ile romantik anlarını kameraya alan Survivor Sercan Yıldırım’ın paylaşımının altında is Survivor All Star 2022 kadrosu resmen toplandı.

Sercan Yıldırım, Eşi ile Dudak Dudağa Poz Verdi

Fatih Karagümrük takımında oynarken, özel izin ile Survivor Türkiye 2020 yarışması için Dominik Cumhuriyeti’ne giden Sercan Yıldırım, iyi bir sezon geçirmiş ve gösterdiği performans nedeniyle Survivor All Star 2022 yarışmasında da yarışmaya hak kazanmıştı. Survivor Türkiye 2020 yarışmasının ardından tanıştığı yoga eğitmeni Nihal Yönel ile aşk yaşamaya başlayan Sercan Yıldırım, ilişkilerinde ciddi bir adım atma kararı almış ve Survivor All Star 2022 yarışmasından hemen önce de nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz mart ayında Survivor All Star 2022 yarışmasından yapılan SMS oylaması ile adaya veda ederek ayrılan Sercan Yıldırım, döner dönmez eşi ile daha sık vakit geçirmeye başladı. Yaz sezonunu eşi Nihal Yönel Yıldırım ile açan Sercan Yıldırım, eşi ile deniz kenarında çekildiği dudak dudağa pozlarını 312 bin takipçisinin yer aldığı Instagram hesabından paylaşarak, takipçilerinin beğenisine sundu. Sercan Yıldırım, bu romantik fotoğrafının altına ise; “Yaşama sanatının tüm başarı ve mutlulukların sırrı üç kelimeden geçer. Hayatla bir olmak. Eckhart Tolle” notunu düştü.

Sercan Yıldırım’ın Fotoğrafına Survivor Yarışmacılarından Yorum Yağdı

Geçtiğimiz yaz aylarında sevgilisi Nihal Yönel’e sabaha karşı evlilik teklifi etmesi ile gündem olan eski futbolcu ve Survivor All Star 2022 eski yarışmacısı Sercan Yıldırım, aralık ayında dünya evine girdiği sevgilisiyle verdiği dudak dudağa pozlarını kendi Instagram hesabından paylaştıktan sonra yorum üstüne yorum aldı. Katıldıklaı Survivor yarışları ile tanınan ve Survivor All Star 2022 yarışmasından Sercan Yıldırım’ın ardından elenen Ardahan Uzkanbaş, Yunus Emre Özden ve Yasin Obuz paylaşımı yorumsuz bırakmadı. Arkadaşlarının paylaşımını hem beğenen hem de yorum yapan Ardahan Uzkanbaş, Yunus Emre Özden ve Yasin Obuz kalp ve nazar boncuğu emojileri ile iyi dileklerini Sercan Yıldırım’a iletti.

İlgili Makaleler