Magazin

Ünlü oyuncunun protez saç kullandığı ortaya çıktı! Murat Boz saç ektirmek için soluğu yurtdışında aldı!

Türkiye’de saç ekimi konusunda alanında uzman pek çok uzman bulunuyor Öyle ki dünyaca ünlü isimler dahi saç ektirmek için çareyi Türkiyede buluyor. Ünlü şarkıcı Murat Boz ezber bozmayı seçti. Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşım ile herkesi şoka uğrattı.

Aslı Enver ile ismi magazin basınından düşmeyen şu sıralarda kariyerine odaklanan Boz saç problemi yaşıyor. 42 yaşına giren Boz’un yurt dışında saç ektirdiği konuşuluyor. Ünlü şarkıcı için geçtiğimiz ay protez saç kullandığı iddia edilmişti. Bu iddiaları haklı çıkaracak gelişmeler yaşandı.

ŞARKICI BOZ SON HALİNİ SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI!

Boz geçtiğimiz haftada Amsterdamdaydı. Burada özel bir klinikle anlaşarak saç ektirme kararı aldı. Şarkıcı bu durumu gizleme gereği görmedi. Konserden konsere koşan boş vakti kalmayan müzmin bekar sonunda bombayı patlattı. Klinik çalışanlarına teşekkür ettiği o postu herkesle paylaştı.

Şarkıcının paylaşımına onlarca beğeni yağdı. Boz’un son hali hayranları tarafından beğenildi. Saçları henüz kısayken yaptığı paylaşıma güzel yorumlar yapıldı. Yapılan açıklamaların ve cesurca paylaşımın ardından Boz’un eski görüntüleri yeniden gündeme geldi.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI İFŞALADI!

Sosyal medya hesabı üzerinden aktif paylaşımda bulunan şarkıcının eski halleri incelemeye alındı. Eskiden protez saç kullanarak hayatını sürdürdüğü öğrenilmiş olundu. Bu şaşırtıcı haber aslında geçtiğimiz hafta yayılan bir ifşa ile ortaya çıkmıştı. Bunu ilk kez yaşayan kendisi değildi.

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç protez saç kullandığını şu sözlerle ifade etmişti: “Kafamda halıyla gezdim” Bir dönem oyunculukta yapmış olan Koç saç dökülmesi yaşadığı dönemleri de paylaşmıştı. Vücudundan herhangi bir cerrahi müdahale ya da estetik olmadığını ifade eden Koç; sadece ciddi saç dökülme problemim vardı, demişti.

OĞUZHAN KOÇ’TA KULLANMIŞTI!

Oğuzhan Koç gibi çoğu göz önünde sanatçıda dökülme problemi yaşıyor. Ancak Koç saç ektirmediğini sadece güvendiği ve kendini teslim edebileceği bir klinikte saç dökülmesini durdurmaya yönelik işlem uygulandığını itiraf etti. Koç filmde oynamak için aşırı dökülen saçlarından dolayı yer yer oluşan seyrekliği kapatmak için yönetmenin protez saç teklif ettiğini paylaştı.

Yönetmenin isteği ile başlayan protez saç kullanım serüveni 5-6 ay sürmüştü. Koç huzursuz edici bir durum olduğunu ifade etti. “Film bitse de kullandım. Protezi takmak için saçımı sıfıra vurdurmuştuk. O halde çıkamazdım” dedi. Uzama sürecinde klinik destek aldığını ancak saç ektirmediğini de ekledi.

İlgili Makaleler