Magazin

Ünlü sanatçıdan üzücü haber geldi: Hastaneye kaldırıldı! Filiz Akın’ın operasyon sonrası son durumu!

Türk sinemasına sevilen yüzü Filiz Akın ciddi bir operasyon geçirdi. Geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirilen operasyon sonrası açıklama bizzat kendisinden geldi. Filiz Akın’ın sağlık durumu ile ilgili şüpheli bir doku olduğuna yönelik açıklama yapıldı.

Yeşilçam dizilerinin başrolü usta oyuncu Filiz Akın sosyal medya hesabı üzerinden geçirdiği ameliyat hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Akın’ın eşi bir an olsun yanından ayrılmadı. Geçtiğimiz Cuma günü küçük bir operasyon geçirmek için hastaneye yatırılmıştı. Son durumuyla ilgili bilgilendirme yapıldı.

KISA SÜRE ÖNCE AMELİYATTAN ÇIKMIŞTI!

Filiz Akın kulağı ile ilgili yaşadığı bir problemden dolayı hastaneye kaldırıldı. Yapılan inceleme ve tetkikler sonrasında şüpheli bir doku olduğuna yönelik tanı kondu. Kulağında tespit edilen bu bilinmeyen doku ile ilgili bir problem olmadığı ve sağlık durumunun iyi olduğuna yönelik paylaşımda bulundu.

2022 yılı itibarıyla 79 yaşına basan usta oyuncu kısa süre önce akciğer rahatsızlığından dolayı hastaneye kaldırılmıştı. Yeniden operasyon geçireceğini söylemesi hayranlarını da paniğe sevk etti. Oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden ciddi bir durum olmadığını yalnızca üst kulağında şüpheli bir doku bulunduğunu ifade etti.

TAHLİL SONUÇLARI TEMİZ ÇIKTI!

Filiz Akın yaklaşık 4 ay önce akciğer problemi nedeniyle hastaneye yatmıştı ve 3 gün boyunca yoğun bakımda kalmıştı. Ardından taburcu edildi fakat birkaç hafta önce ses telleri ile ilgili bir problem olduğu için yeniden hastaneye yatırıldı. Boğazından bir parça alındı. Yapılan tahlil sonucunda herhangi bir problem olmadığı anlaşıldı.

Usta oyuncu herhangi bir problemi olmadığını ve sağlıklı olduğunu ise eşinden öğrenmişti. İlk haberi duyduğu andan itibaren yanında olan eşi en büyük destekçisiydi.

İlgili Makaleler