Magazin

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’na damga vurdu! Dakikada 76 bin TL kazandı! Şarkıcının tarzını görenler şaştı kaldı!

Seneler önce Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yaparak piyasaya atılan ve bazı dizi projelerinde de oyuncu olarak rol alan Zeynep Bastık, son dönemlerin en çok konuşulan pop sanatçılarından birisi olarak öne çıkıyor. Yaptığı işlerden ziyade özel hayatı ile de ön planda olan ünlü şarkıcı hem sosyal medya platformlarında hem magazin gündeminde sık sık adından söz ettirmeye devam ediyor.

Uzun süre boyunca Tolga Akış ile birliktelik yaşayan ve geçtiğimiz yılın temmuz ayında dünya evine giren Zeynep Bastık, bu yılın aynı ayında tek celsede boşandı. Tolga Akış ile şahsi bir problem yaşamadıklarını ve hala birbirlerinin arkadaşları olduklarını belirten Bastık, tek problemin evlilik işini yürütememek olduğunu belirterek boşanma davasına ilişkin ortaya atılabilecek olan iddiaların önünü kesmiş oldu. Sonrasında bir fotoğrafçı ile anılan ancak Bastık, şimdilerde ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberlere konu oluyor.

YouTube kanalında onlarca ünlü ismi konuk ederek onlar ile düet yapan ve daha çok akustik olarak derlediği parçaları ile öne çıkan Zeynep Bastık, geçtiğimiz günlerde bomba bir haber ile gündeme geldi. Bu sene Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’nda sahne alacak olduğu söylenen ünlü şarkıcı, sosyal medya platformlarından yaptığı paylaşımlar ile haberleri doğruladı.

Birçok kişi tarafından tebrik edilen Zeynep Bastık, Katar’da on binlerce kişinin önünde sahneye çıktı. Ünlü şarkıcı duygusal anların da yaşandığı sahnede adeta bir yıldız gibi parlarken sahneden kazandığı ücret ile resmen dudak uçuklattı.

45 BİN KİŞİYE KONSER VERDİ!

Hem tarzı hem de sesi ile son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi olmayı başaran ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, önceki gece Katar’da Official Fifa Fan Feste kapsamında düzenlenen organizasyonda sahneye çıktı. Al Bidda Park’ta sahne alan ünlü şarkıcı, 45 binden fazla kişiye konser verdi. Hem enerjisi hem de sesi ile ortamı coşturan ünlü şarkıcı, ön sıralarda bulunan Türk izleyicilerden gelen tezahüratlar karşılığında “yapmayın ağlarım” diyerek duygu dolu anlar yaşadığını ifade etti.

KAZANCI DUDAK UÇUKLATTI!

Dünya Kupası kapsamında sahne alan Zeynep Bastık’ın 250 bin dolar kazandığı ortaya çıktı. 45 dakikalık sahne karşılığında bu ücreti alan Bastık, dakikada 76 bin TL kazanmış oldu.

İlgili Makaleler