Magazin

Usta oyuncu Erkan Petekkaya’dan alkışlanacak hareket: İki köy okulunun tadilatını üstlendi! Erkan Petekkaya kimdir, kaç yaşında?

Ünlü isimlerin skandallar ile dolu özel hayatları magazin gündemine sıklık ile konu olurken bazı isimlerin yalnızca işleri ile ön planda durmaya çalışmaları izleyicilerden tam not alıyor. Senelerdir sektörde olan ve “usta sanatçı” olarak adlandırılan isimlerin yeni nesil ünlü isimler ile aralarında büyük bir farkın olduğuna dikkat çeken izleyiciler, izleyecekleri içeriklere de oyuncu kadrolarına göre karar veriyor.

Senelerdir oyunculuk sektöründe olan ve birçok dizi projesi ile sinema projesinde boy gösteren isimlerden birisi olan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya da son dönemlerde izleyiciler tarafından yakından takip edilen isimler arasında yer alıyor. Oyunculuk performanslarının yanı sıra özel hayatı ve karakteri ile de gündemde olan Petekkaya, şimdilerde sezon başında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan “O Kız” isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Sezonun başlaması ile birlikte “O Kız” isimli dizi ile izleyicinin karşısına çıkan ve engel durumu olan Kadir karakterine hayat veren usta oyuncu Erkan Petekkaya, muhteşem oyunculuk performansı ile izleyiciler tarafından takdir ediliyor. “Karakteri adeta yaşıyor” yorumları ile oyunculuk performansına övgüler yağan usta oyuncu, bu kez de kişisel hayatında atmış olduğu bir adım ile alkışlandı.

KÖY OKULLARINA YARDIM ETTİ!

Uzun süredir yenileme çalışmaları devam eden ve birçok ünlü ismin de ara ara katkı sağladığı köy okulları, bugün de Erkan Petekkaya’nın desteği ile gündeme geldi. İki köy okulunun tadilat masraflarını üstlendiği öğrenilen usta oyuncu, sosyal medya kullanıcılarından büyük ilgi gördü. Petekkaya’nın bu girişimi “örnek sanatçı” yorumlarının yapılmasını sağladı.

KENDİ ELLERİ İLE HAZIRLADI!

11 Aralık 1970 tarihinde Elazığ’da dünyaya gelen ve çocukluğunu İstanbul’da geçiren Erkan Petekkaya, köy okullarının yardım projesine kendi elleri ile destek verdi. Beşiktaş’ın kadın taraftarlarının oluşturduğu Çarşı Kadın’ın Akatlar’da bulunan deposuna sürpriz bir ziyaret düzenleyen usta oyuncu, köy okullarına gönderilecek olan kolilerin paketlenmesine yardım etti. Mutluluğu gözlerinden okunan Petekkaya’nın bu hareketine “keşke her ünlü sizin gibi olsa” yorumları yapıldı.

İlgili Makaleler