Magazin

Yılbaşı gecesinde TV kanallarında ünlü rüzgarı esecek: 31 Aralık TV kanallarında hangi programlar yer alacak?

Yeni sayılı saatler kaldı. Yılbaşı akşamını evinde geçirecek olan kişiler ailesiyle ve sevdikleri ile yeni yılın coşkusunu yaşayacak. 2023 yılına geçiş yapılacak yılbaşı akşamında televizyonda hangi programlar yer alacak bir bir belli oldu.

Yılbaşı gecesine özel hazırlanmış programların içeriğinde pek çok ünlü isim akşam yemeklerine konuk olmaya hazırlanıyor. Yılbaşına özel program yapmayanlar evde yeni yıla girecek olanlar için geceye özel televizyon programları, diziler ve yarışma programları detayları ile belli oldu.

SHOW TV’YE ÜNLÜ AKINI!

Ünlü ve popüler isimlerin bir araya geleceği yarışma, eğlence ve müzik kanallarında detaylar belli oldu. 31 Aralık Cumartesi akşamı için hazırlanmış her kanalda tek tek akşama özel hazırlanmış programlar duyuruldu.

Televizyon kanallarının yayın akışında saat 20:00 itibariyle hangi programlar yer alacak araştırılmaya başlandı. Show TV ekranlarında her akşam severek izlenen yılbaşı gecesinde seyircilere konuk olacak. Güldür Güldür Show yeniden ekranlara geliyor. Güldür Güldür Show’un yılbaşı için özel hazırlanmış programında birbirinden renkli isimler, ünlü sanatçılar yerini alacak.

Show TV’nin Güldür Güldür Show programına özel tiyatro sahnesinde programa konuk olmuş isimler arasında şunlar yer alıyor: Levent Yüksel, Sadettin Teksoy, Sagopa Kajmer ve Ramiz, İsmail Tunçbilek, Aleyna Tilki, Aytaç Doğan ve Devrim Özkan…

ATV’de saat 20:00’da “Kim Milyoner Olmak İster” yarışması nefes kesecek bir bölüm ile ekranlara geliyor. Yarışmaya özel sürpriz konuk olarak Hülya Avşar çağrıldı.

İBO SHOW’DA ARABESK GECESİ!

Yarışma programlarının dışında film ve dizi yapımları da yılbaşı akşamını keyiflendirmek için özel olarak bant yayın şeklinde izleyiciye yansıtılacak. FOX TV’de 20.00 için “Benden Ne Olur?” sinema filmi verilecek. Yine aynı kanalda 22.30’da Ata Demirer’in Gazinosu, Stand Up gösterileri yaptığı eğlenceli bir bölüm olarak ekrana gelecek.

Kanal D ekranlarında 20.00 itibariyle “Şarkılar Bizi Söyler” isimli müzik programı yayınlanacak. Yılbaşına özel Gazino konsepti bu yılda yeniden ekrandaki izleyici ile buluşacak.

Show TV’de 20.00’da İbo Show yılbaşı akşamına damga vuracak. Yılbaşına özel planlanan bölümde Gülben Ergen, İrem Derici, Mahmut Tuncer, Cengiz Kurtoğlu ve Şafak Sezer konuk olarak katılacak.

TRT EKRANLARINDA NOSTALJİ RÜZGARI ESECEK!

TRT 1 ekranlarında 20.00 itibariyle Gönül Dağı isimli dizi yeniden ekranlara geliyor. Yeni yıla özel nostalji serisi gece saat 00:00 itibariyle TRT 1’de yayınlanmaya hazırlanıyor özel programda 1970-1980 ve 1990’lı yıllara ait unutulmayan şarkılar yılbaşı gecesine özel yeni yıl nostaljisi ile ekrana gelecek.

Pek çok kişinin heyecanla beklediği o ses yarışması yeni yılda 20.00 itibariyle yılbaşına özel hazırlanan programda yalnızca şarkıcılar değil konsept gereği dizi oyuncuları da yerini alacak. O Ses Türkiye yılbaşına özel sahne performansını sergileyecek ve sesinin farklılığını ilk kez program ile duyuracak olan popüler ve ünlü isimler arasında şunlar yer alıyor: Selin Şekerci, Büşra Pekin, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, Ayça Ayşin, Talat Bulut, Kerem Alışık, Onur Buldu, Cemre Baysel, Selçuk Yöntem, Aslıhan MalBora, Melis Sezen, Danla ve Cemal Can, Hafsanur Sancaktutan, Ebru Şahin, Alina Boz, Nilsu Berfin Aktaş performansını sergileyecek.

İlgili Makaleler