Genel

Ziraat Bankası’ndan yıılın kampanyası geldi! Yeni yıl kampanyasında harcadıkça kazanın!

Kamu bankalarının lider ismi Ziraat Bankası Bankkart sahibi müşterileri için çok cazip bir kampanya sundu. Yeni yıl harcamalarında 750 TL’ye kadar bankkart lira kazanma fırsatı sunuyor!

Ziraat Bankası bankkart müşterileri için çok cazip bir yeni yıl kampanyası ile geldi. 31 Aralık 2023 tarihine kadar karılımları kabul eden Banka yaptığı kampanya da yeni yıl harcamalarına özel harcadıkça kazandıracak. Resmi sitesi üzerinden duyurduğu kampanyasında Kuyum ve Mücevherat, Kozmetik, Çiçekçi, Giyim ve Aksesuar sektörlerinden 31 Aralık 2023 tarihine kadar yapılan harcamalarda toplamda 750 lira bankkart lira kazanma fırsatı sunulacak. İşte kampanyanın katılım şartları ve tüm detayları…

Ziraat Bankası’ndan kaçıırlmayacak kampanya!

Ziraat Bankası resmi web sitesi üzerinden bankkart sahibi müşterileri için kaçırılmayacak bir kampanya sundu. Kampanya detaylarında 31 Aralık 2023 tarihine kadar Kuyum ve Mücevherat, Kozmetik, Çiçekçi, Giyim ve Aksesuar sektörlerinden yapılan 2.500 TL ve üzeri harcamalarda 250 TL toplamda 750 TL bankkart lira kazanma fırsatı olacağını duyurdu.

Kampanya katılım şartları neler?

Kampanya 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart com.tr veya SMS ile katılabilirsiniz. SMS ile katılmak için YENIYIL yazıp 4757’ye SMS gönderebilirsiniz.

Kampanya süresince Bankkart ile anlaşmalı giyim, ayakkabı, kozmetik, kuyum, ev tekstili, züccaciye, hediyelik eşya, çiçek ve kitap sektöründeki üye işyerlerimizde Bankkart POS’undan tek seferde yapacağınız 2.500 TL ve üzeri her alışverişinize 250 TL, toplam 750 TL Bankkart Lira verilecektir.

Bankkart Lira kazanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Yalnızca e-ticaret hizmeti veren üye işyerlerinden yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Bankkart Liralar, kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına anında yüklenecektir.

Harcama tutarı için Bankkart’ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 750 TL Bankkart Lira kazanabilir.

İlgili Makaleler