Eğitim

2019 Ocak AÖF Güz Dönemi Final Sınav Soruları Yayımlandı

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) 2019 güz dönemi final sınavları geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi. Cumartesi ve Pazar günü gerçekleştirilen oturumlarda adaylar almış oldukları derslerden final sorularını yanıtladılar. Sabah ve öğleden sonra yapılan oturumlarla tamamlana AÖF sınavları test olarak ve 5 şıklı olarak gerçekleştirildi. Kurum söz konusu final sınavlarına dair yeni bir açıklama yaparak final sınavı soru ve cevaplarının yayımlandığını duyurdu. 

AÖF FİNAL SINAVI SORU VE CEVAPLARI

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesinin (AÖF) sosyal medya hesabından yapılan basın açıklamasında final sınavı sorularının sisteme 14 Ocak itibariyle yüklendiği bildirildi. AÖF Final Sınavı soru ve cevaplarını görüntülemek istene adaylar Anadolu Üniversitesi E-Kampüs sayfasını ziyaret edebilirler. 

Burada kendilerine ait öğrenci numaraları ve şifreleri ile oturum açan adaylar sınav soru ve cevaplarına ulaşabilirler. 

SINAV SONUÇLARI

AÖF final sınavı ile ilgili merak edilen bir diğer konu ise sonuçların ne zaman açıklanacağı noktasında oldu. Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) tarafından soru ve cevapların açıklanmasının ardından 2 hafta içinde de sınav sonuçlarının ilan edilmesi bekleniyor. 

AÖF Soru ve Cevapları için TIKLAYINIZ

AÖF Haberlerinden haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir