Eğitim

ATA AÖF Final Sınavı Sonuçları Açıklandı

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2018 2019 dönemi güz dönemi final sınavı sonuçlarının açıklandığını duyurdu. ATA AÖF tarafından açıklanan final sonuçlarına ilişkin duyuru metni ve detayları şu şekilde.

ATA AÖF FİNAL SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

ATA AÖF tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında final sınavı sonuçlarının belli olduğunu ve adayların öğrenci sistemi üzerinden sonuçlara ulaşabileceklerini aktardı. ATA AÖF tarafından yapılan basın açıklamasında ayrıca final sınavı sonuçlarına itiraz edecek adayların ne yapacaklarına dair de bilgi verdi. 

Sınava itiraz sürecinin 1 Şubat taraihinde başlayacağını ifade eden Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi şu açıklamada bulundu.

ATA AÖF tarafından yapılan basın açıklamasının detayları;

”Değerli Öğrencilerimiz, Ara sınav sonuçlarına obs.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi’nde (LMS) yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 01 Şubat 2019 17:00’a kadar bize iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden anlık olarak yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir