Kamu Haberleri

2019 Öğretmen Alım Takvimi Şubat Sonuna Kadar Belli Olacak

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 20 bin sözleşmeli öğretmen atama sonuçları geçtiğimiz günlerde belli olmuş ve öğretmenlerin atamaları nihayete ermişti. Bu öğretmen atamalarının ardından ise atanamayan öğretmenlerin 40 binlik ek atama talebi gündeme gelmişti.

Bu çerçevede 2019 yılı öğretmen atamaları merak konusu olmuştu. Konuya dair çok sayıda atanamayan öğretmen sosyal medya çalışmalarında bulunmuştu. Bu çalışmaların ardından ise öğretmen atama takvimine ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu’dan çok dikkat bir paylaşım geldi. İşte detaylar,

2019 ÖĞRETMEN ATAMA TAKVİMİ

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu kendisine ait sosyal medya hesabından atanamayan öğretmenlerin sorularına yanıt verdi. Hamza Aydoğdu, İnstagram hesabından yapmış olduğu bu paylaşımlarında öğretmen atama takviminin ne zaman yayınlanacağına dair ipucu verdi. 

Bir öğretmenin 2019 Öğretmen Atama Takvimine dair sorusunu yanıtlayan Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, 2019 Öğretmen Atama takviminin Şubat ayının son haftasında belli olacağını açıkladı. 

Öğretmen atama takvimi yayınlandığında anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir